LifeStyle Країна Новини Права людини Суспільство

8 березня радянське свято чи міжнародний захист прав жінок

<strong>8 березня радянське свято чи міжнародний захист прав жінок</strong>

 Багато вже років в Україні у березні, а саме восьмого числа відзначається міжнародний жіночий день, який є офіційним вихідним. Цей день як правило змальовують різні гумористи та коміки: жінки йдуть з подругами випити у ресторан, а їхні чоловіки вдягаючи фартух, займаються домашнім господарством, витирають пил, закидають речі у пральну машину, миють посуд тощо. Звісно не у кожній родині не завжди так проходить жіночий вихідний день але спостерігати за гумористами звісно ж весело, передає NW.

Про те, що 8 березня  можуть відмінити ,говорять останні декілька років і цією новиною не задоволені жінки, навіть ті, які тільки за декомунізацію. Звісно ж 8 березня для жінок це можливість відпочити і не тому що чоловіки роблять усю роботу в цей день по дому, а саме тому, що він є вихідним, отже можна піти у гості чи на шопінг, приділити час для себе. І звісно ж отримати подарунки як без цього!

Декомунізація, а саме перейменування вулиць із старих радянських назв йде тільки на користь нашому суспільству, адже в Україні є багато своїх героїв, письменників, політичних діячів, художників та багато інших, які заслуговують на те, щоб їхніми іменами називали вулиці. Проти перейменування як правило люди, які провели велику частину свого життя у Радянському Союзі і не розуміють істинних причин перейменування вулиць, їхнім головним аргументом є – потрібно перероблювати документи та інші клопоти. Таблички на будинках з новими адресами надає держава, комунальні рахунки в будь якому випадку приходять на стару адресу але з перейменованою вулицею, немає потреби міняти у паспорті прописку на вулицю з новою назвою. Але як ми знаємо, якщо людина проти, то вона завжди знає потрібні для неї аргументи. 

Справжні чоловіки дарують своїм жінкам квіти не лише 8 березня

Маленьких дітей ще з дитинства можна привчати до історії своєї країни, так як діти дуже допитливі, то можна під час прогулянки зачитувати їм назву вулиць та розповідати в честь кого вона названа. Звісно ж для цього батьки самі повинні знати історію України але як то кажуть» Google  у поміч», якщо не вистачає інформації.

Цікавий парадокс, коли в Україні 14 жовтня свято Покрови зробили державним святом і вихідним то ніхто не був проти цього, а новина про відміну 8 березня спричинила невдоволення та постійні дискусії. Якщо ми прийняли важливе і правильне рішення про декомунізацію, то 8 березня можна змінити на свято Покрови і жінки не будуть обділені увагою чоловіків але переконати не так вже і легко.

Не дивлячись, що цей матеріал готує журналіст-дівчина, я вважаю, що ми можемо легко змінити дату святкування, адже Різдво Христове ми можливо будемо святкувати не після Нового року, а до. Тим паче багато священників підтримує цю ідею, хоча б через те, що піст закінчиться до Нового року і можна у новорічну ніч ні в чому собі не відмовляти.

Україна наразі переживає нелегкі часи, адже у нас воєнний стан, маємо окупацію з боку сусіда-агресора, яким раніше був разом із нами у СРСР. Про термін «братські народи» і мови бути не може, бо на мирну, цивілізовану європейську країну напали загарбники-рашисти. Помирають діти, жінки, люди пенсійного віку, чоловіки у лавах ЗСУ, знищуються цілі міста, пошкоджуються будинки, багато людей були змушені покинути територію своєї Батьківщини.  Хоча є така категорія людей (а саме жінок), яка навпаки задоволена, що в них з’явилась можливість без візи,  з безкоштовним житлом і виплатами як для переселенців жити у одній із європейських країн, це можна побачити з багатьох блогів тих дівчат і жінок, які задоволені життям за кордоном. На щастя таких українців небагато, ми бачимо як війна показала справжнє обличчя людей, хтось намагається весь час донатити на ЗСУ, плести сітки, збирати одяг,  продукти харчування для наших бійців, а хтось користується можливістю і грабує магазини, квартири і займається шахрайськими діями.

Якби там не було нехай ті люди, які покинули Україну, там і залишаються, адже ми будуємо нову країну, яка сильна, непереможна, вільна та незалежна. Нам потрібні порядні, праведні, сміливі та працелюбні люди, і головне – патріоти своєї Батьківщини, такої чудової країни як України!!! Перемога буде за нами.


19 Травня

Тривалі відключення світла анонсували на Київщині: електропостачання не буде до 12 годин

Україна та Словенія підпишуть двосторонню безпекову угоду – Зеленський

Україна «має цифри» щодо чоловіків, які виїхали за кордон та не повернулися

Як запобігти появі зморшок у зоні декольте: 3 головні поради

Зміни в роботі громадського транспорту анонсували у Києві: маршрути

100-річний ювілей. Микола Береславський готував акт самоспалення, протестуючи проти русифікації

У Пентагоні розповіли, коли відбудеться наступне засідання «Рамштайну»

18 Травня

Як Україна протистоїть ВІЛ

Ажіотаж в Україні: громадянам пояснили, що потрібно робити

Зеленський закликав до раціонального енергоспоживання на тлі підготовки до опалювального сезону

Україна та союзники мають «однакові цінності», але часто «різні погляди» на закінчення війни

наступ Росії може складатися з кількох хвиль, на Харківщині була перша

Мобілізація по-новому: що зміниться уже завтра

Київ просить США допомоги з визначенням цілей в Росії і скасувати обмеження бити американською зброєю

«Не бачу проблеми оновити дані» – Подоляк про чоловіків за кордоном і бронювання держслужбовців

Чому йдуть чоловіки? 6 причин, на які жінки не хочуть звертати уваги

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ