Події

У Чернігові російський дрон атакував житловий будинок і підприємство

У Чернігові російський дрон атакував житловий будинок і підприємство

У другій половині дня 24 грудня в Чернігові російський безпілотний літальний апарат здійснив атаку по багатоповерховому житловому будинку, наслідком чого стало загоряння у квартирі та пошкодження автомобіля, що знаходився поруч.

Про це розповідає NewsWeek

Пожежа у багатоповерхівці та пошкоджене авто

Близько 16:00 внаслідок влучання дрона в одну з квартир багатоповерхівки спалахнула пожежа. Вогонь швидко поширився, зачепивши також автомобіль біля будинку. Про подію поінформував начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.

“Сьогодні, 24 грудня, близько 16:00, у Чернігові російський безпілотник влучив у багатоповерховий житловий будинок. На місці спалахнула пожежа.”

Падіння дрона на підприємстві та наслідки для енергетики

Крім атаки на житловий будинок, під час повітряної тривоги в Чернігові було зафіксовано ще одну подію: безпілотник впав на території одного з місцевих підприємств, що також призвело до загрози для цивільної інфраструктури міста.

У ніч на 24 грудня російські сили завдали удару по кількох енергетичних об’єктах у Чернігівському районі. Внаслідок цих атак десятки тисяч жителів залишилися без електропостачання. Відновлювальні роботи тривають, фахівці докладають зусиль для повернення світла мешканцям регіону.

Поділитись: