У Харкові двоє чоловіків напали та пограбували іменинницю після святкування дня народження
У Харкові поліція затримала двох чоловіків, які здійснили напад та пограбування жінки під час святкування її дня народження. Нападники, 38 та 51-річні знайомі постраждалої, скористалися довірою іменинниці та вчинили тяжкий злочин.
Про це розповідає NewsWeek
Деталі нападу та перебіг подій
Інцидент стався після того, як чоловіки прийшли привітати жінку додому. Під час святкування з алкоголем вони запропонували господарці прогулятися на вулицю. Скориставшись ситуацією, зловмисники привели її до яру, де силоміць нанесли тілесні ушкодження, закували в кайданки та прикували до дерева.
“В яру зловмисники завдали потерпілій тілесних ушкоджень, пристебнули кайданками до дерева та заволоділи золотими прикрасами, мобільним телефоном, павербанком та грошима”, — йдеться в повідомленні.
Після скоєного злочину нападники залишили жінку пристебнутою до дерева та втекли. Попри складну ситуацію, потерпіла змогла самостійно переламати гілку, до якої були прикріплені кайданки, та звернулася до поліції по допомогу.
Розслідування та відповідальність нападників
Правоохоронці оперативно встановили особи злочинців та затримали їх. Під час обшуку у одного з чоловіків було знайдено частину речей, що належали жертві пограбування, зокрема цінності та електроніку.
Затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій). За цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років із конфіскацією майна.



Речові докази злочину / Фото: ГУНП в Харківській області