Обстріл Сум: рф пошкодила будинки і лікарню, шестеро постраждалих
Уночі 21 квітня російські війська завдали кількох ударів по житловому району Сум. Внаслідок обстрілів пошкоджено житлові будинки та автотранспорт, щонайменше шестеро людей отримали поранення, серед постраждалих — 17-річна дитина.
Про це розповідає NewsWeek

Наслідки для інфраструктури
У результаті влучань у житловому секторі вибито вікна, в кількох випадках виникли займання автомобілів. Зафіксовано влучання в дах одного з медичних закладів, проводиться обстеження пошкоджень у приміщеннях та на прилеглих територіях.
Робота екстрених і слідчих служб
На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи та піротехнічні підрозділи, які здійснюють огляд місць руйнувань, документування наслідків і перевірку безпеки для мешканців. Триває оцінка масштабу пошкоджень і встановлення всіх обставин ударів.