На Прикарпатті нетверезий вчитель спричинив смертельну ДТП: загинули двоє людей
У селі Красна, що на Івано-Франківщині, сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода за участю нетверезого водія. За інформацією слідства, 23-річний вчитель образотворчого мистецтва однієї з місцевих шкіл, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням автомобілем Hyundai Tucson і врізався у бетонну опору.
Про це розповідає NewsWeek

Деталі аварії та розслідування
Інцидент трапився 21 жовтня у селі Красна Надвірнянського району. Як встановили правоохоронці, водій перевищив безпечну швидкість, втратив контроль над автомобілем і виїхав за межі проїжджої частини, після чого сталося зіткнення з бетонною конструкцією.
“Унаслідок аварії загинули двоє пасажирів – 14-річний та 21-річний мешканці села Красна. Ще троє неповнолітніх, учнів місцевого ліцею, з травмами доправлені до Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, де їм надають медичну допомогу”.
Слідчі дії та відповідальність
На місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи. Розпочато досудове розслідування під процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Зараз вирішується питання про затримання водія згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у справі.