Країна Події Політика Публікації Суспільство

Шах і мат. Стало відомо, де саме навчався Спартак Суббота та який диплом отримав

Шах і мат. Стало відомо, де саме навчався Спартак Суббота та який диплом отримав

Спартак Суббота, довкола якого нещодавно здійнявся гучний скандал, не навчався в медичному університеті імені О.О. Богомольця. Про це свідчить відповідь ректора ВНЗ Юрія Кучина на офіційний запит журналістів.

Нагадаємо, Суббота опинився в епіцентрі уваги після того, як психолог Ілля Полуденний у своєму ґрунтовному розслідуванні нарік того “самозванцем”. У матеріалі розповідається, що протягом кількох років Спартак видавав себе за лікаря та психотерапевта, хоча не мав жодної акредитації. Викриття Полуденний назвав “одним із наймасштабніших і найскандальніших історій брехні в українських медіа”.

Як повідомив доктор медичних наук, професор Кучин, адміністрація Національного медичного університету імені О.О. Богомольця “не володіє інформацією щодо освіти Субботи Олександра Олександровича або Субботи Спартака”.

Водночас як з’ясував “Телеграф”, Спартак навчався в університеті імені М.П. Драгоманова. Це нам підтвердив ректор навчального закладу Віктор Андрущенко у відповіді на офіційний запит. Саме у цьому вищому навчальному закладі Суббота отримав базову освіту та диплом бакалавра.

“Субота Олександр Олександрович дійсно навчавсь в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, нині Український державний університет імені Михайла Драгоманова, в Інституті соціології, психології та соціальних комунікацій за спеціальністю “Психологія” з 2009 р. по 2013 р. Форма навчання — денна. З 01.09.2009 р. зарахований студентом 1-го курсу Інституту соціології, психології та управління, за ОКР “бакалавр” за спеціальністю “Психологія”, денної форми навчання. Підстава: наказ № 1463 від 14.08.2009 р. З 21.06.2013 р. відрахований зі складу студентів 4-го курсу Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій у зв’язку з отриманням ОКР “бакалавр” та закінченням ВУЗу. Підстава: наказ № 984 від 21.06.2013 р. Отримав диплом серії КВ № 45675523 від 27.06.2013 р., реєстраційний No 1844/13, ОКР “бакалавр”, за кваліфікацією “бакалавр психології”, — зазначається у відповіді на запит.

Як повідомлялося, після оприлюднення розслідування з відкриттям Спартака, скандал навколо “психолога” продовжив набирати обертів. Цього разу його прихильники спробували “помститися” автору розслідування про “лікаря”, психотерапевту Іллі Полуденному.

Раніше також писалось про те, що у мережі не вірять у справжність опублікованого Субботою свідоцтва про народження. Засновник KPI TV Олексій Шуміленко показав, як “психолог” підробив документ.

За матеріалами: “Телеграф


17 Квітня

Мобілізаційний закон набере чинності 18 травня – «Голос України» оприлюднив текст

У “Київтеплоенерго” зробили важливу заяву щодо відсутності послуг: деталі

В Україні виготовлятимуть складові для малих модульних реакторів – Міненерго

Лідери кількох комітетів Палати представників США схвалили план Джонсона щодо допомоги

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня

У Києві збираються продати ТРЦ Ocean Plaza: що потрібно знати мешканцям

Колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського оголосили в розшук – САП

як окупанти перебудовують драмтеатр у Маріуполі. Що з тілами загиблих?

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Малина по 2 тис. грн, харчі для VIP`ів, березовий фреш та інші цікавинки: як виживають культові київські ринки (фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Знищення Трипільської ТЕС під Києвом: стало відомо, чому її не захистили

режисерка Ірина Цілик про фільм «Я і Фелікс»

Україна не стала укладати угоду щодо безпечного судноплавства у Чорному морі

«Ви в Чехії знаєте, що Росія не зупиниться на Україні» – Байден на переговорах із Фіалою

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ