Події

ССО завдали удару по складах дронів та пального на тимчасово окупованих територіях Донбасу

ССО завдали удару по складах дронів та пального на тимчасово окупованих територіях Донбасу

У ніч на 8 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій України провели результативну атаку ударними безпілотниками по об’єктах противника на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це розповідає NewsWeek

Знищення складу БПЛА у Донецьку

У населеному пункті Донецьк українські дрони завдали удару по складу БПЛА 9 омсбр 51А. Як зазначається, на цьому об’єкті ворог зберігав значні запаси тактичних розвідувальних і ударних безпілотників, а також бойові частини до них.

Втрати противника у Луганській області

У Луганській області, в населеному пункті Сімейкіне, було уражено склад паливно-мастильних матеріалів ГВ «Юг» російських окупантів. Внаслідок влучного удару було знищено резервуари з близько 6000 кубометрів пального.

В н.п Донецьк, дрони ССО уразили склад БПЛА 9 омсбр 51А. На складі зберігалася значна кількість розвідувальних та ударних БПЛА тактичного рівня, а також бойові частини до них.

Ці операції значно послабили логістику та бойові можливості ворога на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Поділитись: