Сили оборони України знищили 97 із 115 ударних дронів рф під час масованої атаки
У ніч на 27 вересня російські війська здійснили масштабну атаку на територію України, використавши 115 ударних безпілотників різних типів, включаючи Shahed та Гербера. Про це повідомили у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України.
Про це розповідає NewsWeek
Масштаби атаки та ефективність ППО
Згідно з попередньою інформацією, станом на 09:00 протиповітряна оборона України знищила або подавила 97 ворожих безпілотних літальних апаратів на півночі, півдні, сході та в центрі країни. Завдяки злагодженим діям військових вдалося запобігти значній частині ударів, однак частина дронів все ж досягла цілей.
“За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 97 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни.
Наслідки та подальша загроза
Повідомляється про влучання 17 ударних дронів у шести різних локаціях, а також про падіння уламків збитих апаратів у ще двох точках. Військові підкреслюють, що атака ще не завершилася, адже на півночі країни фіксуються нові групи ударних безпілотників.
Сили оборони закликають громадян проявляти пильність і суворо дотримуватись заходів безпеки під час повітряних тривог.