Події

Вибух у багатоповерхівці Харкова: двоє людей загинули, пошкоджено перекриття

Вибух у багатоповерхівці Харкова: двоє людей загинули, пошкоджено перекриття

У ніч на 17 січня в Салтівському районі Харкова відбувся потужний вибух у багатоповерховому житловому будинку, що призвів до трагічних наслідків. Внаслідок вибуху загинули двоє мешканців будинку, чоловік 1999 року народження та жінка 1991 року народження.

Про це розповідає NewsWeek

Вибух у багатоповерхівці Харкова

Вибух у житловому будинку в Салтівському районі Харкова забрав життя двох осіб / Фото: Нацполіція

Деталі події та наслідки вибуху

Повідомлення про надзвичайну ситуацію надійшло до Харківського районного управління поліції №2 близько 01:40. За інформацією правоохоронців, вибух зруйнував перекриття між п’ятим і шостим поверхами будівлі, а також вибив вікна балкона та квартири. На місці трагедії було виявлено тіла двох загиблих.

“За попереднім висновком експертів, вибухнула газо-повітряна суміш”.

Розслідування інциденту триває

Слідчі вже внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України — порушення вимог пожежної або техногенної безпеки. На даний момент триває встановлення усіх обставин події, проводяться необхідні експертні дослідження.

Поділитись: