Події

П’ятеро загинули на Одещині через неправильне користування генераторами

П’ятеро загинули на Одещині через неправильне користування генераторами

На Одещині внаслідок порушень правил експлуатації електрогенераторів загинули п’ять людей: двоє в Одесі під час пожежі та ще троє в селі Скосарівка від отруєння чадним газом.

Про це розповідає NewsWeek

Пожежа в Приморському районі Одеси

Увечері 12 лютого в Приморському районі Одеси в житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загорілося домашнє майно. Площа займання становила близько 10 м². На місці події виявили тіла двох людей. Попередньою причиною пожежі називають несправність електрогенератора. До гасіння залучалися дві одиниці техніки та семеро рятувальників ДСНС.

Отруєння в Скосарівці під час відключення електропостачання

У селі Скосарівка троє людей померли в будинку під час користування генератором, встановленим усередині приміщення. Серед загиблих — дві жінки 1992 та 1993 років народження і чоловік 1997 року народження. Вранці їх знайшли без ознак життя; причиною смерті стало отруєння чадним газом.

Використання генераторів у житлових приміщеннях, особливо без належної вентиляції або з технічними несправностями, значно підвищує ризик пожежі та отруєння чадним газом. Жителям радять розміщувати обладнання на безпечній відстані від будинку та забезпечувати достатню вентиляцію під час роботи агрегатів.

Поділитись: