ЗСУ оприлюднили наслідки удару по заводу дронів «Атлант Аеро» у Таганрозі
Збройні сили України підтвердили успішну атаку на завод «Атлант Аеро» в Таганрозі, розташованому на території росії. В результаті удару було знищено кілька виробничих цехів підприємства, де виготовлялися ударно-розвідувальні безпілотники для потреб російської армії.
Про це розповідає NewsWeek
Підприємство було ключовим у виробництві дронів
За інформацією Військово-морських сил України, завод «Атлант Аеро» спеціалізувався на виробництві безпілотних літальних апаратів типу «Молнія» та комплектуючих до БпЛА «Оріон». Саме ці види дронів активно використовувалися збройними силами рф у бойових діях.
“Підтверджено знищення декількох виробничих цехів заводу “Атлант Аэро”. Підприємство виготовляло ударно-розвідувальні БпЛА типу “Молнія” та складові до БпЛА “Оріон” для російських військ”, – йдеться в повідомленні.
Деталі атаки та реакція місцевої влади
Інцидент стався 13 січня, коли влада Ростовської області повідомила про атаку безпілотників на Таганрог. Місцеві жителі зазначали, що під час атаки постраждав не лише завод «Атлант Аеро», а й авіаремонтний завод ТАНТК імені Г.М. Берієва. Українська Служба безпеки також підтвердила нанесення удару по виробничих корпусах підприємства, що виготовляє компоненти для бойових дронів.