Економіка Країна Публікації Суспільство

Альфа-Банк став Сенс-банком: що повинно змінитися для клієнтів крім назви

Альфа-Банк став Сенс-банком: що повинно змінитися для клієнтів крім назви

Альфа-Банк змінив свою назву на «Сенс-банк». Причиною зміни назви є війна Росії з Україною. Багато українців вважали, що цю фінансову установу необхідно закрити на території України, так як весь час громадяни асоціюють його з країною-окупантом. Альфа-Банк в Україні працює більше 20 років, він має велику клієнтську базу (як серед фізичних, так і юридичних осіб) і навіть входить у список найбільш важливих банків. Із закриттям відділень майже 5 тисяч співробітників залишились би без роботи. Тому фінустанова вирішила відмовитись від свого бренду та змінити назву. Український Альфа-Банк не попав під санкції, передає NW.

Альфа-Банк змінив свою назву на «Сенс-банк». Причиною зміни назви є війна Росії з Україною. Багато українців вважали, що цю фінансову установу необхідно закрити на території України, так як весь час громадяни асоціюють його з країною-окупантом. Альфа-Банк в Україні працює більше 20 років, він має велику клієнтську базу (як серед фізичних, так і юридичних осіб) і навіть входить у список найбільш важливих банків. Із закриттям відділень майже 5 тисяч співробітників залишились би без роботи. Тому фінустанова вирішила відмовитись від свого бренду та змінити назву. Український Альфа-Банк не попав під санкції.

Що ж крім нової назви банк може запропонувати своїм клієнтам? Як наголошує голова правління банку Алла Комісаренко інновації будуть присутніми у зміні сервісної моделі обслуговування клієнтів. Голова правління наголосила у своєму блозі на FinClub, що з липня запрацює нова сервісна модель, завдяки якій нібито скоротиться час на обслуговування клієнта у відділенні банку. Під цією універсальною системою мається на увазі, що кожен співробітник начебто буде вміти супроводжувати усі банківські процеси. 

Чи дійсно зможуть співробітники виконувати усі функції та чи будуть задоволені клієнти рівнем обслуговування, покаже час. Адже насправді у чергах в українських банках можна провести багато часу, коли один співробітник сидить за своїм робочим місцем і вільний, але він не обслуговує фізичних осіб, бо у нього, мовляв, інша робота. В той час, як інший співробітник з усіх сил намагається швидше розібратися із чергою. Хоча у кожного банківського співробітника свій індивідуальний підхід до роботи, один може дійсно допомогти і зробити все. Щоб клієнт залишився задоволений послугами банку, а інший робить роботу як попало: просто «протирає штани», отримуючи зарплату.

Також до нововведень Сенс-банку входить заміна транслітерації SWIFT-платежів та заміна стандартів розрахунків. Запуск трекеру SWIFT GPI може дозволити покращити якість сервісу міжнародних платежів, так як банк призначає унікальний код транзакції. Як це буде працювати, знову ж таки, покаже час. Звісно, в ідеалі це дуже зручно, оскільки клієнт зможе у режимі реального часу швидко відслідкувати статус свого платежу. Примітно, але на даний час таку систему ввели лише 9 українських  банків, хоч вона дуже популярна серед інших фінустанов світу. 

Зазначимо, якщо наша банківська система буде невпинно йти в ногу з часом, то клієнти будуть задоволенні послугами банків, в яких мають рахунки. А отже і якість, можливо, покращиться в набагато кращу сторону. 

Що стосується співробітників фінустанов, то, схоже, ще не всі «на місцях» знають про інновації. Так, журналістка NW в рендомному порядку особисто відвідала одне з відділень «Альфи» та неофіційно запитала співробітника про новітню універсальну системну обслуговування, про яку повідомляла голова правління банку. Але працівник відділення не зміг доступно на людській мові пояснити про новації та кроки щодо покращення якості обслуговування клієнтів. 


23 Травня

У громадах на Київщині забороняють відпочивати на воді: причини

США готують новий пакет військової допомоги для України на 275 мільйонів доларів – AP

Пишіть «проєкт», бо набув чинності Новий український правопис. По-старому вважатиметься помилкою

Сенат Польщі ухвалив закон про допомогу біженцям з України

Рада призначила нового суддю Конституційного суду

Укрзалізниці вдалось прискорити поїзд “Київ-Варшава”: як зміниться розклад

США не мають даних про надання Китаєм зброї Росії – Білий дім

Смачний та легкий суп-крем із кабачків: підійде для схуднення або для дитячого меню

США не підтримують удари по РФ, але Україна вирішує сама

У Києві демонтували скандальну рекламу фонду Яніни Соколової

Білий дім відреагував на намір Іспанії, Ірландії, Норвегії визнати Палестинську державу

Росія, використовуючи лояльних до неї західних політиків, підсилює євроскептицизм та антиукраїнську риторику – Олександр Левченко

22 Травня

У Києві усунули багаторічну проблему: подробиці

Мінекономіки повідомляє про підписання рамкової угоди для втілення Ukraine Facility

Верховна Рада створила ТСК щодо закупівель дронів і спорудження фортифікацій

Парламент ухвалив закон про єдину роумінгову зону з ЄС

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ