Країна Політика

Фигурант коррупционного скандала прокурор Кулик провалил проверку ГПУ


Из более 1000 прокуроров Генеральной прокуратуры Украины (ГПУ) 29% не сдали или не появились на переаттестацию. Как передает NW, об этом говорится в сообщении Центра противодействия коррупции.

Про це розповідає NewsWeek

«Прокуроры ГПУ в рамках переаттестации писали тесты. Среди более 1000 прокуроров 29% не сдали или не явились на экзамен», – проинформировали в организации.

В частности, как отмечается, не сдал «достаточно простой, по мнению многих, тест прокурор Константин Кулик».

«Это тот Кулик, который стал первым обвиняемым за незаконное обогащение. Прокурор, который доказывал, что не имеет ничего общего с матерью троих его детей, на которую записана дорогая недвижимость. Между прочим, после отмены наказания за незаконное обогащение, Кулики уже особо не скрывают свои семейные отношения», – рассказали антикоррупционеры.

Напомним, дело в отношении прокурора Кулика возбудили в декабре 2015 года. По данным НАБУ, с 2011 до 2015 года, находясь на службе в органах прокуратуры, Кулик получил прибыль в более 1 миллион 670 тысяч гривен. В то же время, по данным НАБУ, в этот же период расходы Кулика превысили его доход на 2,6 миллиона гривен, и составили около 3,4 миллиона гривен.


22 Червня

Оренда житла в Україні дорожчає: які області лідирують за зростанням цін

Українські сили контролюють 90 км² у Курській області та ведуть бої з 10 тисячами військових рф

Ціни на авіапаливо в Європі різко зросли через конфлікт на Близькому Сході

«Реал» Ов’єдо повернувся до Ла Ліги після 24-річної перерви

Трамп ризикує ударом по Ірану, роблячи ставку на знищення ядерної програми

Сирський: Оборону на Сумщині укріплено, Сили оборони готуються до контрнаступу

На КПП Верхній Ларс десятки українців депортують з рф, Грузія відмовляє у в’їзді

Курс валют в Україні до 29 червня: прогноз долара і євро на міжбанку та готівковому ринку

На Львівщині затримали організатора незаконного виїзду чоловіків за кордон за $18 500

США здійснили масштабний авіаудар по ядерних об’єктах Ірану: уражено Фордо, Натанз і Ісфахан

США запровадили нові санкції проти Ірану та судноплавних компаній у Гонконзі

Масовані удари по Донеччині та Одещині: є загиблий, постраждалі і руйнування

Сергій Тихановський звільнений і покинув Білорусь після візиту представника Трампа

росія намагається закупити 860 верстатів для виробництва зброї — Зеленський

У Києві поліцейські організували ознайомчу зустріч для студентів НАУ з роботою системи “Custody Records”

У Києві оперативники затримали чоловіка за крадіжку речей з авто

БІЛЬШЕ НОВИН