Іноземні дипломати відвідали місце російського удару в Кривому Розі
Очільники та представники 32 іноземних дипломатичних представництв відвідали Кривий Ріг на запрошення міністра закордонних справ Андрія Сибіги, який повідомив про це 9 квітня.
Про це розповідає NewsWeek
Після нещодавнього удару росії по місту, внаслідок якого загинули 20 людей, міністр звернувся до іноземних послів із запрошенням відвідати місце атаки.
«Я дякую 32 главам та представникам дипломатичних місій за їхній хоробрий візит, організований МЗС, вшанування пам’яті дев’яти дітей та 11 дорослих, які загинули того дня у Кривому Розі, та спілкування з родичами вбитих дітей», – написав Сибіга в своєму акаунті X (раніше Twitter).
Згідно з повідомленням урядовця, візит здійснили дипломати 27 країн, а також представники ООН та Євросоюзу. За його словами, це важливо для іноземних дипломатів – на власні очі побачити наслідки російських атак.
«Ми працюємо з нашими партнерами, щоб надати Кривому Рогу додаткову підтримку», – додав він.
Ввечері 4 квітня війська рф завдали удару балістичною ракетою по центру житлового мікрорайону Кривого Рогу, влучивши в район дитячого майданчика. За останніми даними, загинули 20 людей, з них дев’ятеро – діти, десятки людей отримали поранення.
Реакція росії на удар по Кривому Рогу
За інформацією Міністерства оборони росії, 4 квітня о 18:49 російські війська «завдали високоточного ракетного удару за місцем проведення наради з командирами зʼєднань і західними інструкторами в одному з ресторанів міста Кривий Ріг». Проте Генеральний штаб Збройних сил України наголосив, що росія поширює неправдиву інформацію, стверджуючи, що ракетний удар був спрямований на скупчення українських військових.