Країна Новини Суспільство

Під час освітнього форуму презентували онлайн-курс «Про.Світ» для вчителів, управлінців і шкільної психологічної служби

Під час освітнього форуму презентували онлайн-курс «Про.Світ» для вчителів, управлінців і шкільної психологічної служби

Фото: Катерина Лащикова


Під час Всеукраїнського освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього: освіта у воєнний та післявоєнний час» ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» презентувала дослідження про роботу психологічної служби у школі та онлайн-курс, який створили на основі цього дослідження. Повноцінно цей продукт буде доступний широкому загалу в січні 2024 року, передає NW.

«Це будуть практичні, прикладні поради, які вчитель зможе почитати і застосувати до себе і до своїх учнів. Онлайн курс зроблений максимально зрозумілою мовою, є визначення ключових термінів, є конкретні кейси. Вони всі сформовані на основі реальних історій педагогів про те, як вони взаємодіють з дітьми. Також є пояснення від наших експертів, є відео і текстові роз’яснення, інфографіки. Тобто ми це робили так, щоб це було легко, не обтяжливо, і водночас інформаційно», – розповіла програмна менеджерка «Про.Світ» Анастасія Аносова.

Також в рамках платформи «Про.Фахівці: безпечний дорослий» психологи провели майстер-класи для розвитку навичок самопідтримки, допомоги дітям і дорослим. Серед цих фахівців – національний експерт з надання психосоціальної підтримки Юрій Луценко, керівниця психологічної служби Університету Григорія Сковороди в Переяславі Тетяна Шкурська та експертка з методів творчої саморегуляції мистецькими засобами, PhD Вікторія Назаревич.

Особливу увагу учасників привернув майстер-клас щодо формування резильєнтності та виховання відповідальності через ігрові практики та терапевтичні іграшки.

«Розуміння про іграшку, яку обирає дитина, допомагає їй створити нові сценарії про себе, змінити погляди, сформувати нові мотиви. Через іграшку ми знижуємо певний рівень очікувань. Коли ми кажемо дитині «ти будеш улюбленим власником своєї іграшки, він тебе буде любити найбільше за всіх», то дитина може компенсувати все, чого їй не вистачає в сімейному середовищі. А ще іграшка, яку обирає дитина, допоможе пережити важкі часи. Через іграшку ми даємо дитині певний еталон любові й відповідальності. Тоді дитина, коли буде обирати вуз або професію, вона не помилиться. Тому що мама вчила це робити з іграшками. І це дуже важливий терапевтичний ефект», – зазначила Вікторія Назаревич.

А ще завдяки освітньому форуму бібліотека Миколаївського ліцею № 55, що в укритті, поповниться новими книгами. Адже ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» разом із фондом «savED» закликали кожного відвідувача принести на захід книжку для найбільшої школи Миколаєва. Тож понад три сотні видань зовсім скоро попрямують на південь України.

Форум організовано ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ»  у партнерстві зі Службою освітнього омбудсмена та в межах проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який «Про.Світ» реалізує за підтримки «ULEAD з Європою» та Isar Ednannia.


23 Травня

У громадах на Київщині забороняють відпочивати на воді: причини

США готують новий пакет військової допомоги для України на 275 мільйонів доларів – AP

Пишіть «проєкт», бо набув чинності Новий український правопис. По-старому вважатиметься помилкою

Сенат Польщі ухвалив закон про допомогу біженцям з України

Рада призначила нового суддю Конституційного суду

Укрзалізниці вдалось прискорити поїзд “Київ-Варшава”: як зміниться розклад

США не мають даних про надання Китаєм зброї Росії – Білий дім

Смачний та легкий суп-крем із кабачків: підійде для схуднення або для дитячого меню

США не підтримують удари по РФ, але Україна вирішує сама

У Києві демонтували скандальну рекламу фонду Яніни Соколової

Білий дім відреагував на намір Іспанії, Ірландії, Норвегії визнати Палестинську державу

Росія, використовуючи лояльних до неї західних політиків, підсилює євроскептицизм та антиукраїнську риторику – Олександр Левченко

22 Травня

У Києві усунули багаторічну проблему: подробиці

Мінекономіки повідомляє про підписання рамкової угоди для втілення Ukraine Facility

Верховна Рада створила ТСК щодо закупівель дронів і спорудження фортифікацій

Парламент ухвалив закон про єдину роумінгову зону з ЄС

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ