Країна Події Публікації Суспільство

Що не так з “Amazon Ukraine”?

Що не так з “Amazon Ukraine”?

!!!Увага!!!

Нова схема шахрайства від Аmazon

Останнім часом в поліцію почали надходити скарги від постраждалих українців, які стали жертвами шахраїв. Прикриваючись іменем відомої компанії Аmazon, шахраї виманюють в українців гроші. https://ukraineamazon.com

Багатьом Українцям надходило текстове повідомлення, у якому вказувалося, що компанія Amazon набирає людей для роботи онлайн, але можливість є тільки для 800 осіб. У текстовому повідомленні вказувався нікнейм Телеграму, куди потрібно було написати, якщо є бажання працювати. Фото на сторінці Телеграмм не справжнє, що видно з першого погляду: красива дівчина щиро посміхається відбіленою посмішкою, пише NW з посиланням на ukrpres.info.

Шахраї використовують методи психологічного впливу, спочатку люб’язно у переписці представляються менеджером із обслуговування у відділі кадів, що надають роботу онлайн для українців, адже військові дії залишили багато людей без роботи, запитують чи потрібна робота, на неповний, чи повний робочий день, питають вік, ім’я, місце поточної роботи та адресу. Якщо людина погоджується, то скидають посилання для реєстрації облікового звпису, де потрібно ввести: свій номер телефону, придумати пароль, номер карти, куди буде надходити зарплата. Після цього на сторінці облікового запису з’являлась сума у 150 гривень.Потім шахраї скидують жертвам покрокові інстукції, що потрібно натискати, щоб виконувати завдання, після яких будуть нараховуватися гроші. Потім після виконання трьох завдань на обліковому записі висвічувалась сума у 200 гривень.

Псевдо-менеджер писав, що ці гроші потрібно вивести на карту і після отримання їй написати. Гроші у сумі 200 гривень надходили на картку протягом 5 хвилин. Таким чином шахраї починають заманювати у свою схему, адже людина дійсно отримала гроші. А саме цікаве починається далі, якщо людина погоджується і далі співпрацювати, то для продовження роботи необхідно поповнювати рахунок, так званий депозит, але якщо вам надають роботу, чому ви повинні за це платити. Довірливі люди отримавши 200 гривень ставляться лояльніше до шахраїв з кожною удачною виплатою.

Таким чином, продовжує поповнювати рахунок, спочатку поповнивши депозит на 800 гривень, потім 1500, далі 5000, і ще вище і вище. Коли обманута людина все ніяк не може збагнути, що вона на гачку аферистів її поповнення досягають 50000 гривень і вище, а щоб вивести гроші на свій рахунок, менеджер люб’язно пише, що ця сума заморожена і для цього потрібно сплатити комісію у сумі 20%. Якщо жертва все ж таки знову поповнює депозит і хоче вивести гроші на свій рахунок, то менеджер пише, що банк не може вивести таку велику суму і знову потрібно заплатити комісію у 10% від. Суми, тільки не на депозит, а на номер картки.

Розкажемо більш детально, що означає поповнити депозит: спочатку на обліковому записі платформи у розділі депозит потрібно ввести суму, потім висвічується номер карти, сума поповнення, прізвище та ім’я власника картки на яку потрібно перевести гроші. Але при поповненні цієї картки як правило не збігається прізвище та ім’я. Якщо у розділі депозиту пишеться, що власник картки Іванов Іван, то при поповненні зі свого рахунку, жертва бачить вже інше прізвище, до прикладу не Іванов Іван, а Петров Петро.

Так необачні жертви не звертали увагу, що поповнення проходить не на реквізити компанії, а на звичайні картки фізичних осіб. Там були присутні картки відомих банків України. Коли жертва вже немає грошей і нарешті розуміє, що це шахрайство, то акаунт у Телеграм видаляється. Найприкріше те, що жертви після звернення у поліцію зв’язуються з банками і надають квитанції, на чиї карти було переведено гроші, то служба безпеки банку не блокують, не заморожують ці рахунки, відповідаючи те, що без рішення суду вони цього робити не можуть. А те, що поки справа дійде до суду, аферисти запросто знімуть всі гроші з рахунків, закриють карти і все. Хоча як правило це карти підставних осіб, які можуть і не здогадуватись, що співпрацюють з шахраями.

Найприкріше те, що людина спочатку витрачає власні гроші, а потім жага до великих заробітків призводить її до взяття кредитів у банка, до мікрозаймів, де гроші дають легко, за те необхідно повертати з великими відсоткми. Українці будьте більш обачними, перевіряйте роботодавців та схеми взаємодії, щоб уникнути фінансових, психлогічних, ресурсних втрат від дій аферистів.

Читайте відгуки про компанію в Інтернеті, порадьтесь із знайомими та друзями, перевірте реєстраційні данні підприємства.

Дякуємо за увагу. Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна!

За матеріалами: ukrpres.info


17 Квітня

Мобілізаційний закон набере чинності 18 травня – «Голос України» оприлюднив текст

У “Київтеплоенерго” зробили важливу заяву щодо відсутності послуг: деталі

В Україні виготовлятимуть складові для малих модульних реакторів – Міненерго

Лідери кількох комітетів Палати представників США схвалили план Джонсона щодо допомоги

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня

У Києві збираються продати ТРЦ Ocean Plaza: що потрібно знати мешканцям

Колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського оголосили в розшук – САП

як окупанти перебудовують драмтеатр у Маріуполі. Що з тілами загиблих?

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Малина по 2 тис. грн, харчі для VIP`ів, березовий фреш та інші цікавинки: як виживають культові київські ринки (фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Знищення Трипільської ТЕС під Києвом: стало відомо, чому її не захистили

режисерка Ірина Цілик про фільм «Я і Фелікс»

Україна не стала укладати угоду щодо безпечного судноплавства у Чорному морі

«Ви в Чехії знаєте, що Росія не зупиниться на Україні» – Байден на переговорах із Фіалою

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ