Актуально Здоров'я Київ Країна Новини Суспільство

У Києві запрацював Центр соціально–психологічної підтримки для профілактики лудоманії (ФОТО)

У Києві запрацював Центр соціально–психологічної підтримки для профілактики лудоманії (ФОТО)

У Києві відбулося відкриття першого в Україні Центру соціально–психологічної підтримки «Простір життя. Life Space». Простір створено з метою надання комплексної (соціальної, психологічної, юридичної) допомоги людям з ризиком ігрової залежності, їх сім’ям та близьким, а також реалізації наукових та освітніх проектів в сфері профілактики лудоманії, передає NW з посиланням на пресслужбу Центру.

В основу роботи центру буде покладено проект державного стандарту соціальної послуги «Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю», розробку якого сьогодні завершують фахівці ГС «Центр відповідальної гри» разом з Мінсоцполітики України та Національною соціальною сервісною службою України.

 Дуже приємно, що проблематика гральної залежності і подальша соціальна реабілітація привертає увагу органів державної влади. Раді були вітати на відкриті центру серед гостей поважних представників Мінсоцполітики України, НСССУ, КРАІЛ, КМДА, КОДА, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Під час відкриття, командою простору було детально проінформовано гостей про особливості його роботи. Зокрема, головна психологиня – Тетяна Синіцька та керівник медичного напрямку Костянтин Аймедов, зазначили, що психологічна підтримка буде спрямована на різні категорії людей – як тих, які тільки починають втрачати контроль над своєю азартною грою та не визнають проблеми, так і тих, які вже мають виражену залежність. Завданням наших психологів є своєчасна та правильна діагностики, підготовка та реалізація індивідуальної програми психологічної підтримки спрямованої на формування стійкої мотивації до одужання, психологічних змін та повернення в соціум.

Крім психологічної підтримки, відвідувачі простору зможуть отримати юридичну консультацію з приводу включення їх, або членів їх сімей до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, що також є вагомим фактором подолання залежності та первинну консультацію психіатра.

Представник  Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Юрій Юрчук зазначив, що КРАІЛ сьогодні веде активну профілактичну діяльність направлену на підвищення рівня обізнаності громадян, соціальну рекламу, та відмітив, що робота з надання соціально – психологічних послуг в спеціалізованих центрах, є важливим елементом запобігання ігрової залежності.

Відкриття простору було б неможливим без підтримки соціально – відповідального бізнесу, компанії VBET яка виступила безпосереднім меценатом відкриття простору, та компанії FAVBET, яка є меценатом комплексного проекту по впровадженню в Україні соціальних послуг для людей з ризиком ігрової залежності.

Представниця компанії VBET Ярослава Ісаєнко привітала всіх присутніх з відкриттям центру та проінформувала про діяльність компанії в сфері дотримання принципів відповідальної гри, в рамках якої і було підтримано відкриття центру.

Поєднання зусиль держави, громадського сектору та бізнесу, є запорукою успіху на шляху побудови в Україні ефективної системи запобігання ігрової залежності. Представниця компанії FAVBET Ксенія Тюрікова зазначила, що відкриття центру соціально – психологічної підтримки «Простір життя. Life Space» є логічним результатом такої співпраці, та практичним втіленням попередніх проектів що реалізовувалися та реалізовуються спільно з ГС «Центр відповідальної гри» в цій сфері.


26 Липня

Киянам нагадали про ціну втрат української спадщини (ФОТО)

Зеленський заявив про «хорошу динаміку» ракетної програми України

в Угорщині погрожують блокувати кошти Фонду миру, поки Україна не дозволить транзит нафти «Лукойлу»

Вязкости масла

як підприємства в окупації працюють на потреби армії РФ

Богдан Шевчук: легендарний командир, який змінює хід війни

У НАТО відреагували на падіння уламків російського дрона у Румунії

У Києві анонсували зміни на транспортних розв’язках

Легалізації захоплених українських територій військовим шляхом мабуть не відбудеться – Олександр Левченко

Делегація України відмовилася від участі в засіданні Радбезу ООН під головуванням Росії – коментар

Погане самопочуття після масажу – це норма: 7 симптомів, через які не варто перейматися

Зеленський анонсував «більше інформації» щодо розслідування вбивства Фаріон завтра

Відключень світла, опалення та води не уникнути: хто зимою опиниться у гірших умовах

Залежні від Росії. Як Угорщина і Словаччина сваряться з Україною через російську нафту?

Пройти «між крапельками» національної безпеки та релігійної свободи. Що відбувається із забороною УПЦ (МП)?

Очільник Пентагону про російські й китайські військові літаки біля Аляски: «це не стало несподіванкою»

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ