Актуально Здоров'я Київ Країна Новини Суспільство

У Києві запрацював Центр соціально–психологічної підтримки для профілактики лудоманії (ФОТО)

У Києві запрацював Центр соціально–психологічної підтримки для профілактики лудоманії (ФОТО)

У Києві відбулося відкриття першого в Україні Центру соціально–психологічної підтримки «Простір життя. Life Space». Простір створено з метою надання комплексної (соціальної, психологічної, юридичної) допомоги людям з ризиком ігрової залежності, їх сім’ям та близьким, а також реалізації наукових та освітніх проектів в сфері профілактики лудоманії, передає NW з посиланням на пресслужбу Центру.

В основу роботи центру буде покладено проект державного стандарту соціальної послуги «Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю», розробку якого сьогодні завершують фахівці ГС «Центр відповідальної гри» разом з Мінсоцполітики України та Національною соціальною сервісною службою України.

 Дуже приємно, що проблематика гральної залежності і подальша соціальна реабілітація привертає увагу органів державної влади. Раді були вітати на відкриті центру серед гостей поважних представників Мінсоцполітики України, НСССУ, КРАІЛ, КМДА, КОДА, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Під час відкриття, командою простору було детально проінформовано гостей про особливості його роботи. Зокрема, головна психологиня – Тетяна Синіцька та керівник медичного напрямку Костянтин Аймедов, зазначили, що психологічна підтримка буде спрямована на різні категорії людей – як тих, які тільки починають втрачати контроль над своєю азартною грою та не визнають проблеми, так і тих, які вже мають виражену залежність. Завданням наших психологів є своєчасна та правильна діагностики, підготовка та реалізація індивідуальної програми психологічної підтримки спрямованої на формування стійкої мотивації до одужання, психологічних змін та повернення в соціум.

Крім психологічної підтримки, відвідувачі простору зможуть отримати юридичну консультацію з приводу включення їх, або членів їх сімей до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, що також є вагомим фактором подолання залежності та первинну консультацію психіатра.

Представник  Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Юрій Юрчук зазначив, що КРАІЛ сьогодні веде активну профілактичну діяльність направлену на підвищення рівня обізнаності громадян, соціальну рекламу, та відмітив, що робота з надання соціально – психологічних послуг в спеціалізованих центрах, є важливим елементом запобігання ігрової залежності.

Відкриття простору було б неможливим без підтримки соціально – відповідального бізнесу, компанії VBET яка виступила безпосереднім меценатом відкриття простору, та компанії FAVBET, яка є меценатом комплексного проекту по впровадженню в Україні соціальних послуг для людей з ризиком ігрової залежності.

Представниця компанії VBET Ярослава Ісаєнко привітала всіх присутніх з відкриттям центру та проінформувала про діяльність компанії в сфері дотримання принципів відповідальної гри, в рамках якої і було підтримано відкриття центру.

Поєднання зусиль держави, громадського сектору та бізнесу, є запорукою успіху на шляху побудови в Україні ефективної системи запобігання ігрової залежності. Представниця компанії FAVBET Ксенія Тюрікова зазначила, що відкриття центру соціально – психологічної підтримки «Простір життя. Life Space» є логічним результатом такої співпраці, та практичним втіленням попередніх проектів що реалізовувалися та реалізовуються спільно з ГС «Центр відповідальної гри» в цій сфері.


18 Квітня

Очільниця Європейського центробанку виступила на захист заморожених російських активів

У Києві чоловік хотів продати автомат Калашникова

переслідування протестантів і представників інших конфесій у російській окупації 

Країни G7 «продовжать працювати» над шляхами застосування активів РФ на підтримку України

Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Бант у волоссі: як ефектно носити наймодніший аксесуар весни у зачісці

В Україні започаткована “Національна програма підготовки фахівців з реставрації памʼяток культурної спадщини”

Частина шкіл на Київщині переходить на дистанційку: що сталося

Комітет розвідки США закликає Конгрес до кінця тижня схвалити допомогу Україні

17 Квітня

Топ-5 міст за ціною на квартири у новобудовах: на якому місці Київ

Як Росія досі використовує у зброї західні технології. Приклад винищувача Су

Стефанчук зустрівся із польським колегою Головнею

Захід не має допустити, щоб «вбивчий план» Путіна переміг – Шаппс відреагував на дані про втрати РФ

Мобілізаційний закон набере чинності 18 травня – «Голос України» оприлюднив текст

У “Київтеплоенерго” зробили важливу заяву щодо відсутності послуг: деталі

В Україні виготовлятимуть складові для малих модульних реакторів – Міненерго

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ