Економіка Країна Події Публікації Суспільство

Війна війною, а вітрини російських магазинів продовжують рясніти карамельками від ПоRoshen

Війна війною, а вітрини російських магазинів продовжують рясніти карамельками від ПоRoshen

Шоколадна імперія Петра Порошенка навіть в умовах повномасштабної війни з Росією продовжує розквітати й пестити окупантів українськими солодощами, поповнюючи казну путінського режиму.
В пабліках Facebook з’явилися відео та фото користувачів, які нещодавно закупалися солоденьким в російських маркетах. На відео відображений досить широкий асортимент цукерок марки Roshen: від звичайних барбарисок до елітних Монблан. Полиці магазинів окупантів «забиті» продукцією Порошенківської фабрики.

Наразі, під час військового стану не кожен український маркет може похвалитися такою палітрою солодощів вітчизняного виробництва.

Воно й не дивно, оскільки війна з Росією, безумовно, змінила фокус уваги на більше важливі речі, які в першу чергу турбують українців. Про Петра Олексійовича, окрім його політичного пустослів’я, банально забули. Забули й про його шоколадний бізнес в Росії, який, як виявляється, «цвіте і пахне», в той час, коли армія окупантів рівняє із землею українські міста, вбиває і катує мирне населення України.

Ба більше, реалізація продукції Roshen приносить доходи не тільки Порошенку, а й годує, у вигляді податків, бюджет Росії, коли увесь цивілізований світ гуртується навколо антиросійських санкцій, щоб позбавити Путінську військову машину засобів для існування.

Але, війна внесла певні корективи у функціонування підприємств Roshen. Зокрема, створила необхідність організувати посилену охорону ключових підприємств, які розташовані в Гайсині та Крижополі, що на Вінниччині. Ймовірно, що Порошенко вивіз із Києва до Вінницької області готівку та документи, пов’язані з бізнесом та його партійною діяльністю.

Натомість, саме військовий стан і сприяв Петру Олексійовичу при вирішенні відповідної задачі. Олігарх вирішив залучити до охорони бійців Київської територіальної оборони та добровольчих формувань, які і зброю з необхідним спорядженням мають, і певний досвід.

Для цього, на початку березня, з київської 206 бригади тероборони було відряджено до Вінницького гарнізону 20 військовослужбовців на чолі з 2-ма уродженцями Росії Москвіновим К.С. та Яценком А.А. для отримання стрілецької зброї. Фактично, вказана група перебувала на території рошенівского підприємства «ПК «Зоря Поділля» в Гайсині.

Таким чином, Roshen Порошенка не тільки продовжує спонсорувати армію військових злочинців і терористів, а й відволікає окремі сили територіальної оборони від виконання ключових завдань – організації відсічі російській навалі.


19 Травня

Форум Investman виходить на міжнародний рівень

як відбудовують Миколаївщину під час війни?

Зеленський закликав Польщу спільно протидіяти атакам Росії на газову інфраструктуру на заході України

МЗС РФ оголосило британського військового аташе персоною нон ґрата

«Це не наступ, це захист» – Зеленський щодо обмеження використовувати західну зброю для ударів по Росії

Тривалі відключення світла анонсували на Київщині: електропостачання не буде до 12 годин

Україна та Словенія підпишуть двосторонню безпекову угоду – Зеленський

Україна «має цифри» щодо чоловіків, які виїхали за кордон та не повернулися

Як запобігти появі зморшок у зоні декольте: 3 головні поради

Зміни в роботі громадського транспорту анонсували у Києві: маршрути

100-річний ювілей. Микола Береславський готував акт самоспалення, протестуючи проти русифікації

У Пентагоні розповіли, коли відбудеться наступне засідання «Рамштайну»

18 Травня

Як Україна протистоїть ВІЛ

Ажіотаж в Україні: громадянам пояснили, що потрібно робити

Зеленський закликав до раціонального енергоспоживання на тлі підготовки до опалювального сезону

Україна та союзники мають «однакові цінності», але часто «різні погляди» на закінчення війни

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ