Країна

Внаслідок атаки на Дніпро знищено корабель-ресторан, проте ніхто не постраждав

Внаслідок атаки на Дніпро знищено корабель-ресторан, проте ніхто не постраждав

У результаті російської атаки на Дніпро, що сталася в ніч на 29 березня, вогнем було знищено корабель-ресторан, розташований у готельно-ресторанному комплексі «Бартоломео». Генеральний менеджер комплексу, Юрій Ноздьоркін, повідомив, що безпілотник влучив у банкетний хол, проте завдяки злагодженій роботі персоналу, всі гості були оперативно евакуйовані, і, на щастя, ніхто не постраждав.

Про це розповідає NewsWeek

“Персонал відпрацював на відмінно, одразу евакуювали всіх гостей у спеціальне приміщення. Було близько 350 відвідувачів і 50–70 співробітників. Ніхто не постраждав, до лікарів не зверталися”, — зазначив він.

Пожежа охопила один із символів комплексу — корабель-ресторан. Ноздьоркін додав, що останнім на кораблі згорів український прапор, який майорів до самого кінця. Після пожежі, команда відразу встановила новий прапор.

Вразливість міста та наслідки атаки

Згідно з інформацією, внаслідок цієї атаки на місто загинули четверо людей, а понад 20 отримали поранення. Вогнем знищено чотири приватні будинки, а також пошкоджено десяток багатоповерхівок, навчальний заклад, адміністративну будівлю, склади та гаражі. Понівечено близько 90 автомобілів.

Подальші плани відновлення

Юрій Ноздьоркін зазначив, що ресторан не просто відновлять, а зроблять ще кращим. “Ми прагнемо забезпечити якісний сервіс та комфорт нашим відвідувачам”, — підкреслив він.

Поділитись: