Економіка

Володимир Лепушинський призначений заступником голови НБУ: що відомо

Володимир Лепушинський призначений заступником голови НБУ: що відомо

Рада Національного банку України ухвалила рішення про призначення Володимира Лепушинського на посаду заступника Голови НБУ. Він розпочне виконання обов’язків із 8 грудня 2025 року. Ініціатором подання кандидатури став чинний голова Національного банку Андрій Пишний.

Про це розповідає NewsWeek

Керівництво монетарною стабільністю

На новій посаді Володимир Лепушинський відповідатиме за вертикаль підпорядкування «Монетарна стабільність». Це передбачає координацію стратегічних напрямів у сфері монетарної політики, а також контроль за розробкою та реалізацією інструментів забезпечення економічної стабільності країни.

Професійний досвід та експертиза

Володимир Лепушинський має багаторічний досвід роботи у сфері монетарної політики та економічного аналізу. Він був одним із ключових фахівців, які у 2015 році впроваджували інфляційне таргетування в Україні. Зараз Лепушинський очолює процеси підготовки макроекономічної аналітики, формування прогнозів НБУ та розробки пропозицій до персоналу з питань монетарної політики.

“Володимир Лепушинський має величезний досвід роботи саме в сфері монетарної політики та економічного аналізу. Він був одним із тих, хто впроваджував інфляційне таргетування в Україні у 2015 році”, – зазначив Пишний.

Голова НБУ наголосив, що професійний досвід, глибокі знання та експертність Лепушинського стануть суттєвим підсиленням для команди Національного банку та дозволять ефективно контролювати рівень інфляції, створюючи умови для стійкого економічного зростання.


20 Січня

Свириденко оголосила про пакети енергетичної допомоги від кількох країн

Зеленський критикує роботу Повітряних сил щодо збиття «шахедів»

Олександра Олійникова на Australian Open звернулася з проханням про допомогу

МЗС викликало голову місії МКЧХ через зрівнювання відповідальності України й росії

Чоловік загинув під час розбирання FPV-дрона на Харківщині

Не мовчіть — Стефанчук зі знеструмленої Ради звернувся до іноземних парламентарів

Атака росії на Запоріжжя: зруйновано будинки, є загиблий

Фіктивні шлюби за 10 тисяч доларів: на Одещині судитимуть організаторку

Зеленський призначив Кубракова радником із питань інфраструктури

Чому над Україною з’явилося полярне сяйво і чи можна його спостерігати сьогодні

ВАКС заочно засудив Януковича до 15 років у справі Сухолуччя

На Херсонщині водій на літніх шинах загинув у ДТП

На Харківщині викрили канал переправлення ухилянтів за 20 тисяч доларів

Кабмін готує резервне живлення для виробників продуктів

В Одесі викрали 19-річну дівчину зі стрільбою, нападників затримано

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності

БІЛЬШЕ НОВИН