Київ Новини Події Суспільство

Касаційний господарський суд розглядає справу про рейдерське захоплення клініки Зубицького представниками Драгон Капітал

Касаційний господарський суд розглядає справу про рейдерське захоплення клініки Зубицького представниками Драгон Капітал

У Касаційному господарському суді розглядається справа рейдерського захоплення спадщини видатного лікаря Данила Зубицького (справа № 910/4091/22(910/363/23). 6 лютого відбулося перше слухання. Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив син Данила Никифоровича – Ігор Зубицький. Ця справа висвітлювалась багатьма ЗМІ. Зокрема, про скандал із знищенням клініки Зубицького писали Українські новини. Крім того, детальний аналіз хронології подій і того, що насправді відбулося, наведено в розслідуванні журналістів Погляд.

На совісті рейдерів – незаконне відчуження майна та знищення першої в Європі фітоклініки, яку народний цілитель побудував своїм коштом і заповів своїм дітям, щоб продовжувати справу заради процвітання і здоров’я всіх українців. «Але підступні рейдери, підробивши заповіт, сфальсифікувавши документи, вкрали будівлю клініки та згодом незаконно продали її по заниженій ціні компанії «Драгон Капітал» Томаша Фіали. Клініка була знищена і тепер там знаходиться Київська школа економіки, яка цинічно декларує прозорість і європейські ідеали», – повідомляє Ігор Зубицький. Проте родина Зубицьких не змирилася із таким становищем та не втрачає надії відновити справедливість.

«Під час засідання сторона «Драгон Капітал», яка цинічно придбала у рейдерів крадену у нашої родини будівлю фітоклініки за суму втричі нижчою за ринкову, намагалась через суддю заборонити мені виступати. Це підступна тактика, яка лише підтверджує всю їх лицемірну сутність. Але ми не здаємось. Хочеться вірити, що колегія суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду (Білоуса В.В. – головуючого, Васьковського О.В., Погребняка В.Я.) проявить мудрість, людяність, принциповість та винесе справедливе рішення. А саме – поверне справу до першої інстанції, на новий розгляд, в якому у нас будуть шанси довести свою правоту, викрити злочинців та відновити справедливість. Вірю, що мрія всього життя мого батька Данила Зубицького – відкрити першу в Європі фітоклініку, не зникне, а отримає шанс на відродження!», – написав Зубицький у своєму пості.

Спадкоємець Данила Никифоровича розповів журналістам, що він неодноразово пропонував керівнику «Драгон Капітал» зустрітися і, як цивілізовані люди, обговорити проблему та можливі шляхи її вирішення. Але Томаш Фіала ігнорував всі сигнали і не бажає йти на жодні компроміси. Що теж виставляє цього пана у невигідному світлі.

Наступне, вирішальне засідання по справі відбудеться у вівторок 13 лютого о 10:30. Справа викликала неабиякий резонанс у ЗМІ (див. відео репортаж), і ми будемо слідкувати за розвитком подій.


25 Лютого

У Києві перейменували важливу магістраль: що потрібно знати мешканцям

Війна завершиться або поразкою путінізму, або крахом діючої системи міжнародних відносин та безпеки – Олександр Левченко

«Він – і сподвижник, і митець». Яким був майстер петриківського розпису Федір Панко

Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки – Зеленський

«ви знаєте, що нам потрібно, і розумієте, що потрібно вчасно»

У Києві надовго змінять проїзд багатьох маршрутів транспорту: список

говорили про безпекову угоду і виробництво зброї

24 Лютого

Поліція Києва переказала 3,2 млн грн – одноденний заробіток усіх своїх працівників – на легендарні Sea Babies

“Зростання та вага визначають тривалість життя”: Ось яка комплекція сприяє довгому та здоровому життю

Завод Міноборони України та стадіон “Авангард” оцінили для передачі в оренду

Україна підписала угоду про співробітництво у сфері безпеки з Канадою – Зеленський

Друга річниця великого вторгнення Росії. В Україні вшановують загиблих і нагадують про полонених

Зеленський записав звернення у Гостомелі

Смертельна ДТП сталася у Київській області (ФОТО)

брак військової допомоги підштовхує армію України до «складних» рішень щодо оборони та контрнаступу

У Польщі кажуть, що «далекі від угоди» з Україною щодо імпорту аграрної продукції

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ