Київ Країна Новини Суспільство

Межигір’я як аналогія парку «Софіївка»

Межигір’я як аналогія парку «Софіївка»

Резиденція «Межигір’я» стане парком-визначною пам’яткою загальнодержавного значення, із доступом туди для всіх громадян. Про це сьогодні заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов, передає NW.

Він провів аналогію Межигір’я з парком «Софіївка» у місті Умань Черкаської області, який теж вражає багато років своєю красою. Також пан Немчинов назвав Межигір’я «непересічним об’єктом», який свідчить про корупцію в Україні. Новий статус за словами пана Немчинова дозволить резиденції функціонувати та в правильному порядку управлятися відповідними структурами. Зоопарк, хонку та інші об’єкти будуть передані в управління адміністрації, буде сформовано офіційний відповідний штат.

Чудові красиві локації

Нагадаємо, Національний парк «Межигір’я» це колишня резиденція колишнього президента-втікача Віктора Януковича, яке знаходиться у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Резиденцію колишній президент займав цілих 14 років, з 2002 по 2014 роки. Розмов про Межигір’я за часів президентства Януковича було багато, а найбільше жартів: як він там редиску та моркву вирощує, протирає пил із золотого батону та годує коней.   Межигір’я має чимало гарних місць та локацій, адже розташоване на високому правому березі річки Дніпро, має пересічення з ярами. Берег складається із молодих листяних дерев, хоч є і 100-літні дуби та сосни. 

Мабуть “легітимний” президент Янукович досі сумує за
цими місцями

Крім того, Межигір’я  має власний зоопарк, качину ферму, фазанарій, стайню, озера з качками та лебедями. У червні 2015 року на території Межигір’я відкрився дитячий табір із соціальною програмою, яка була спрямована на відпочинок дітей учасників АТО та дітей із малозабезпечених сімей. 

Після втечі Януковича у резиденцію Межигір’я став вільний вхід для українців та туристів. Багато весільних фотосесій було зроблено у цій резиденції. Зараз на сайті Межигір’я є кошторис цін, вхід для дорослих складає 150 грн, а для дітей 50 грн, безкоштовний вхід для дітей до 7 років, осіб із інвалідністю 1 групи, учасники бойових дій та діти з багатодітних сімей, але обов’язковою умовою є надання посвідчення.  

Межигір’я гарне в будь-яку пору року

Багато громадян та туристів неодноразово відвідували Межигір’я, захоплювались красою, різними локаціями, роблять чудові фото та відпочивають душею й тілом.  Мабуть колишній президент-втікач дуже сумує за своєю резиденцією, він напевно ніколи і подумати не міг, що вона колись матиме вільний доступ для звичайних людей, а не тільки для політиків, депутатів та бізнесменів. Так чудово, що у нас є можливість милуватись таким місцем як Межигір’я.

Краса та велич Межигір’я

17 Квітня

Мобілізаційний закон набере чинності 18 травня – «Голос України» оприлюднив текст

У “Київтеплоенерго” зробили важливу заяву щодо відсутності послуг: деталі

В Україні виготовлятимуть складові для малих модульних реакторів – Міненерго

Лідери кількох комітетів Палати представників США схвалили план Джонсона щодо допомоги

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня

У Києві збираються продати ТРЦ Ocean Plaza: що потрібно знати мешканцям

Колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського оголосили в розшук – САП

як окупанти перебудовують драмтеатр у Маріуполі. Що з тілами загиблих?

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Малина по 2 тис. грн, харчі для VIP`ів, березовий фреш та інші цікавинки: як виживають культові київські ринки (фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Знищення Трипільської ТЕС під Києвом: стало відомо, чому її не захистили

режисерка Ірина Цілик про фільм «Я і Фелікс»

Україна не стала укладати угоду щодо безпечного судноплавства у Чорному морі

«Ви в Чехії знаєте, що Росія не зупиниться на Україні» – Байден на переговорах із Фіалою

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ