Здоров'я Медицина Новини

62 медучреждения на Житомирщине присоединились к телемедицинской сети Medinet

62 медучреждения на Житомирщине присоединились к телемедицинской сети Medinet

До професійної телемедичної мережі Medinet приєдналася Житомирська область. 

Як повідомляє NW, про це проінформувала прес-служба мережі.

Відтепер, завдяки новітнім IT-розробкам в медицині, сімейні лікарі області, які працюють у віддалених районах, можуть отримувати професійні телемедичні консультації у вузькопрофільних фахівців районних та обласних лікарень, а також медзакладів загальнодержавного рівня. Для цього їм потрібен комп’ютер, інтернет та спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє безпечно передавати необхідну інформацію фахівцям.  

Нові можливості для медичних працівників області є особливо актуальними з точки зору протидії поширенню коронавірусної хвороби. Адже лікарі можуть оперативно надавати чи отримувати телемедичні консультації щодо лікування пацієнтів, з підозрою чи хворих на COVID-19. 

Крім того, з питань COVID-19 лікарі можуть звертатися з запитом на телеконсультацію до фахівців Державної установи «Центр Громадського здоров’я Міністерства здоров’я України», який також підключений до мережі Medinet. А анестезіологи мають змогу консультуватися з  провідними фахівцями Асоціації анестезіологів України.

Наразі до телемедичної мережі приєдналися 62 заклади охорони здоров’я Житомирської області. Лікарі медичних установ вже пройшли відповідне навчання. 

Станом на 1 червня 2020 року було проведено біля 270 телемедичних консультацій. Найбільша кількість запитів на консультування надійшла від лікарів житомирського Обласного перинатального центру.

«Побудова телемедичних мереж в регіонах надзвичайно важлива для розвитку медицини в цілому. Адже вже можна з упевненістю сказати, що в період пандемії COVID-19 саме телемедицина дозволила багатьом країнам світу і, в тому числі Україні, зберегти належну якість та доступність медичного обслуговування населення. Тому медзакладам важливо продовжити працювати у цьому напрямку та не відступати від головної цілі – надання якісних медичних послуг у всіх без винятку куточках країни, навіть якщо це віддалений хутір», – говорить Андрій Заяць, співзасновник групи компаній IT4Medicine, яка є розробником телемедичної системи Medinet. 

Для довідки:

Medinet – професійна телемедична мережа України для всіх рівнів медичної допомоги. Вона дозволяє лікарям первинної медичної ланки (терапевтам, сімейним лікарям, педіатрам) консультуватися з вузькопрофільними лікарями. На сьогоднішній день мережа об’єднує понад 200 медзакладів у різних регіонах України. 

Навесні 2020 року до Medinet приєднався також Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, звернутися до лікарів-кардіологів якого через систему можуть не тільки лікарі, але й пацієнти. Зокрема, останні мають можливість записатися на телемедичну консультацію за допомогою мобільного додатку Doctor Online.  

Важливо, що з квітня Medinet дозволяє фіксувати, збирати статистику та робити аналітику, пов’язану з консультаціями щодо захворюваності на коронавірус COVID -19.  

Група компаній IT4Medicine впроваджує інформаційні технології в медичну практику для прискорення розвитку системи української охорони здоров’я та підвищення якості медичних послуг. В даний час продукти IT4Medicine (Medinet, «Поліклініка без черг», Dicom Hub, EvoMIS, Doctor Online, Doctor Booster) впроваджені в понад 450 медичних закладах у 18 областях України. Їх використовують в своїй роботі більше 17,5 тис. лікарів, які обслуговують понад 3 млн пацієнтів. IT4Medicine працює з електронною системою охорони здоров’я eHealth з самого початку її роботи в Україні.


7 Вересня

Земельну ділянку на березі річки незаконно передали у приватну власність

МЗС назвало нелегітимними російські вибори в окупованому Криму 

Зеленський повідомив про зустрічі з європейськими лідерами на форумі в Італії

Генконсул України закликав кінофестиваль у Торонто скасувати показ стрічки про російських військових

У столичному метро тестують системи та проводять перевірки: подробиці

Боротьба за мову і Радіо Свобода. Розмова з професором Андрієм Содоморою

Пентагон про залишки коштів для України до кінця вересня

Чому кішка лягає на спину перед господарем: чи означає це, що вона його любить

Литва виділить 10 мільйонів євро на закупівлю української ракети «Паляниця»

Прогнози експертів не відповідають реальності: що буде з електропостачанням взимку

Франція підтримає ініціативу ЄС із військової допомоги Україні за рахунок активів Росії – уряд

6 Вересня

В одному з приватних внз столиці вимагали хабар від абітурієнта

Зеленський обговорив із Шольцем спільне виробництво зброї

Кіберфахівці “ВО TEAM” зірвали виконання держзамовлення рф, паралізувавши іванівську “Антену”

курорти в окупації залишились без бізнесу та відпочивальників

Україна поступово перебирає на себе ініціативу на фронті – Остін

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ