Актуально Країна Новини

Генштаб оновив карти боїв: ситуація на Курщині та Покровському напрямку

Генштаб оновив карти боїв: ситуація на Курщині та Покровському напрямку

Розпочалася 1114 доба широкомасштабної збройної агресії росії проти України. За період з 12 по 13 березня на фронті зафіксовано 138 бойових зіткнень, при цьому найскладніша ситуація спостерігається на Покровському, Торецькому та Курському напрямках.

Про це розповідає NewsWeek

«Протягом доби на фронті зафіксовано 138 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах двох ракетних та 98 авіаційних ударів, застосувавши три ракети та скинувши 150 КАБів».

Водночас агресор здійснив понад п’ять тисяч двісті обстрілів, зокрема 147 – із реактивних систем залпового вогню та застосував 2283 дрони-камікадзе.

Ситуація на фронті

Авіаудари противника фіксувалися в районах наступних населених пунктів:

  • Янівка, Юнаківка, Локня Сумської області;
  • Олексієво-Дружківка, Костянтинівка, Дружківка, Покровськ, Леонтовичі, Новопіль, Шевченко Донецької області;
  • Залізничне, Гуляйполе, Новоандріївка Запорізької області;
  • Херсон.

На Харківському напрямку ЗСУ відбили дві атаки противника в районі Вовчанська. На Куп’янському напрямку зафіксовано вісім атак окупантів, а сили оборони успішно зупинили штурмові дії ворога в районах населених пунктів Петропавлівка, Степова Новоселівка та Загризове. Також на Лиманському напрямку ворог здійснив сім атак, намагаючись просунутися поблизу населених пунктів Мирне, Колодязі та Греківка.

Дії російських військ

Новини з Краматорського, Торецького та Покровського напрямків також залишаються напруженими. На Краматорському напрямку зафіксовано одне боєзіткнення в районі Часового Яру, а на Торецькому – ворог здійснив 19 атак неподалік Торецька, Леонідівки, Дружби та Озарянівки. Водночас українські захисники зупинили 45 штурмів агресора в районах населених пунктів Водяне Друге, Єлизаветівка, Новоторецьке, Промінь та інших.

На Новопавлівському напрямку ворог атакував позиції ЗСУ десять разів, на Гуляйпільському – українські воїни зупинили вісім спроб просування загарбників. В операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України за минулу добу відбили 17 атак російських загарбників, а агресор здійснив 334 артилерійських обстріли, з яких 12 – із РСЗВ.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.


22 Квітня

Lufthansa скасовує 20 тисяч літніх рейсів через подорожчання пального

У Києві викрили шахрайство з продажу дронів для ЗСУ на 1,4 млн грн

Понад 2 100 дітей повернули в Україну з росії — результати ініціативи

Організована група привласнила 5,6 млн грн при закупівлі РЕБ для військових

Сили оборони вразили пункт управління флоту рф у Севастополі

Білорусь може стати прямим учасником війни – Олександр Левченко

Поліція викрила наркосиндикат «Хімпром» із російським слідом

У Харківській області дрон рф влучив у цивільне авто, загинув чоловік

Трамп дав Ірану кілька днів на повернення до мирних переговорів

У Києві водій відкрив стрілянину на перехресті, поранено чоловіка

В Україні триматиметься холод: очікуються заморозки та дощі

Сибіга схвалив ініціативу заборонити в’їзд до ЄС російським комбатантам

21 Квітня

Зеленський анонсував економічні заходи для посилення України

Кая Каллас очікує рішення щодо 90 млрд євро для України протягом доби

Горбатий кит Тіммі в Балтійському морі зупинився після спроби вирватися

НАТО перехопило російські бомбардувальники над Балтійським морем

БІЛЬШЕ НОВИН