АктуальноЕкологіяКраїнаНовиниПодії

На Харківщині після обстрілів спалахнули лісові пожежі: розпочато евакуацію

На Харківщині після обстрілів спалахнули лісові пожежі: розпочато евакуацію

Вранці 3 травня російські війська здійснили обстріли лісових масивів Борівської громади Ізюмського району Харківської області, використовуючи реактивні системи залпового вогню. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Про це розповідає NewsWeek

Внаслідок цих дій виникли масштабні лісові пожежі, які охопили понад 2 гектари території Борівського лісництва та більш ніж 5 гектарів ландшафтного парку в межах Червонооскільського природно-заповідного фонду.

Гасіння пожеж та евакуація населення

Згідно з інформацією ДСНС, на території Харківських лісгоспів триває гасіння 11 пожеж, з яких п’ять спричинені ворожими обстрілами. У ліквідації вогню задіяні рятувальники, піротехнічні підрозділи, а також працівники лісового господарства і спеціальна техніка.

У зв’язку з загрозою розповсюдження вогню в Ізюмському районі вже розпочалася евакуація місцевих жителів. Начальник міської військової адміністрації Валерій Марченко в коментарі зазначив, що «комунальники допомагають рятувальникам, надали водовози. Люди самі з лопатами долучаються. На допомогу приїхали комунальні служби з Барвінкового, Балаклії та Харкова. Ситуація серйозна. Людей, до яких дійшла пожежа, зараз евакуюємо. Підготували садочок, куди їх тимчасово будемо вивозити».

Ситуація в районі залишається напруженою.

Поділитись: