Думка Київ Країна Медицина Новини Події Суспільство

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

В Киевской городской клинической больнице № 8 продолжается протест врачей, связанный с противоправным назначением на должность главного врача бывшего командующего Медицинскими Силами Вооруженных Сил Украины – Игоря Хоменко, передает NW со ссылкой на издание Право и контроль, а также текст обращения (укр.).

«Трудовий колектив комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» (далі — КПН «КМКЛ № 8») відчайдушно звертається до Вас, як до останньої доступної інстанції, по причині свавільного порушення законодавства та трудових прав колективу у КПН «КМКЛ № 8» у зв’язку із проведенням конкурсу Департаментом охорони здоров’я Київської міської ради на зайняття посади директора лікарні», – йдеться у колективному зверненні медперсоналу лікарні до Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що за підсумками конкурсу Департаменту охорони здоров’я КМДА на заміщення посади директора КНП «Київська міська клінічна лікарня №8», 24 січня 2022 р. шляхом голосування конкурсної комісії було визначено кандидатуру переможця – Хоменка Ігоря Петровича. Проте медперсонал лікарні з результатами не згоден і вимагає переглянути це рішення. Серед обставин, які обурили працівників медичної установи – численні порушення під час засідання конкурсної комісії з ознаками упередженого ставлення членів комісії до окремих кандидатів. Також занепокоєння колективу лікарні викликала сумнівна ділова репутація та невідповідність переможця до встановлених законодавством єдиних кваліфікаційних вимог.

Як зазначають самі співробітники медзакладу, вони звернулися до Президента України Володимира Зеленського з останньою надією на те, що їх буде почуто та прийняте справедливе рішення.

«Підсумовуючи усе викладене вище, зважаючи на те, що у трудового колективу більше не лишилось засобів для впливу на ситуацію, просимо Вас вжити усіх можливих заходів для недопущення керування КПН «КМКЛ № 8» Хоменком І.П.», – зазначено у проханні співробітників лікарні до Президента.

Попередньо співробітниками лікарні було направлено колективну вимогу про скасування (відкликання) результатів проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» від 24.01.2022 р. до Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В., Директора департаменту охорони здоровʼя КМДА Гінзбург В.Г. та Голови конкурсної комісії, заступнику директора Департаменту охорони здоровʼя КМДА Зборомирській Г.А.

Довідково, Ігор Хоменко – генерал-майор медичної служби, очолював Командування Медичних Сил Збройних Сил України з лютого по жовтень 2020 року. За інформацією ЗМІ, Ігор Хоменко був звільнений з посади у зв’язку з численними корупційними скандалами:

Обшук у командуванні Медичних сил ЗСУ: ГБР працює над підозрою для генерал-майора Хоменка

Корупція у вищому ешелоні ЗСУ: пан президент, Хоменко та Хомчаку не місце в Українській армії

Закупівля непридатних до використання апаратів ШВЛ – ДБР викрило злочинну діяльність посадовців Командування Медичних сил ЗСУ


30 Травня

Смартфоны в повседневной жизни: как технологии изменили подход к коммуникации и здоровью

США можуть «адаптувати та відкоригувати» позицію щодо ударів своєю зброєю по території Росії

Як боротися з павутинним кліщем на листі огірків

Українські дрони б’ють по російських НПЗ. Що це дає і чому незадоволені США

Умєров каже, що обговорив з Остіном право України бити по військових цілях у Росії

У Києві накрили мережу нелегальних гральних закладів

Україна може атакувати Росію зі зброї, наданої Фінляндією

29 Травня

Повістки у Києві та області отримають сімнадцятирічні: причини

Рік без Каховського водосховища: як виживає український південь

Вже 10 країн-членів НАТО зняли обмеження з використання наданої їх зброї Україні проти території РФ – Олександр Левченко

Посол США в НАТО анонсувала «нову мову» на саміті у Вашингтоні щодо членства України в Альянсі

Авто из Китая: чем лучше моделей из других стран?

Банк Raiffeisen заборонить вихідні перекази з Росії в доларах

Україна вже використала Storm Shadow для ударів по території РФ – радник Мінстратегпрому

Резерв+: троянський кінь, який підриває довіру до влади

Боррель вважає удари ЗСУ по Росії законними, якщо вони «пропорційні»

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ