У Куп’янську закрили лікарню через інтенсивні обстріли росії

У Куп’янську, що у Харківській області, через безперервні обстріли було прийнято рішення зупинити роботу міської лікарні. Лише за останню добу по громаді було скинуто 18 керованих авіабомб (КАБ), одна з яких важила півтори тонни.
Про це розповідає NewsWeek
Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін. За його словами, “Обстріли не припиняються, є загиблі серед цивільного населення. За добу — 18 КАБів, одна з них — півторатонна. Значні руйнування: понад 60 приватних будинків, багатоквартирні будинки, об’єкти критичної інфраструктури”.
Він також зазначив, що з початку травня російські війська завдали по Куп’янську 1900 ударів з різних видів озброєння — від артилерії до авіабомб. У результаті цих атак загинули троє мирних мешканців, ще 16 осіб отримали поранення.
На даний момент у громаді залишилося близько 2700 людей, з них 1750 — у самому місті. Беседін підкреслив, що “медичні заклади та центр обслуговування маломобільних громадян змушені призупинити роботу. Ми більше не можемо гарантувати безпеку навіть у цих об’єктах”.