Київський адвокат шахрайським шляхом заволодів трьома квартирами у центрі столиці та нежитловим приміщенням – слідчі поліції Києва викрили злочинну схему

Зловмисник отримав підроблену довіреність від імені власника нерухомості – померлого уродженця Республіки Кіпр, за допомогою якої зміг розпоряджатися його майном, загальною вартістю понад 8 млн грн.
Про це розповідає NewsWeek
❗️Коли родичи останнього намагались вступити у спадщину, то виявили, що об’єкти нерухомості вже належать іншим людям. Мова йдеться про квартири на вулиці Антоновича, Прорізній, Деревлянській та нежитлове приміщення на проспекті Повітряних сил.
Так, одну квартиру та нежитлове приміщення ділок продав реальним покупцям, одну з квартир перереєстрував на матір, ще однією з квартир він не встиг розпорядитись – слідчі наклали на неї арешт.
Правоохоронці оголосили порушнику про підозру, йому загрожує до 12 років ув’язнення.