Актуально Країна Новини Події

У Львові затримали двох агентів росії, які планували теракт

У Львові затримали двох агентів росії, які планували теракт

Служба безпеки України (СБУ) затримала у Львові двох поплічників росії, які на замовлення ворога намагалися підірвати автомобіль українського військовослужбовця.

Про це розповідає NewsWeek

Зловмисників затримали під час спроби закладання вибухового пристрою, замаскованого у спортивну сумку, під авто українського воїна. Вибухівку планували активувати дистанційно за допомогою телефонного виклику.

Згідно з даними слідства, пристрій містив 4,5 кг вибухівки та був доповнений металевими уламками, щоб посилити ураження. Затримані – два мешканці Закарпаття, віком 22 та 23 роки.

“Агенти прибули до Львова, забрали зі схрону вибухівку і провели дорозвідку поблизу авто українського воїна. Потім навпроти місця паркування потенційної цілі вони встановили телефонну камеру з функцією віддаленого доступу для окупантів. Таким чином російські спецслужбісти хотіли зафіксувати наслідки запланованого теракту”, – йдеться у повідомленні.

Однак, правоохоронці вчасно знешкодили вибухівку та затримали диверсантів. Їм повідомлено про підозру у державній зраді відповідно до частини 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Обом затриманим загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.


14 Березня

Apple готує iOS 27 з новою Siri, ШІ та підтримкою iPhone Fold

Орбан відповів на лист Ющенка і пояснив позицію Угорщини

У Запоріжжі зросла кількість постраждалих — 17-річний хлопець у важкому стані

Україна виборола срібло в змішаній естафеті на Паралімпіаді-2026

Удар по житловому кварталу Запоріжжя: одна людина загинула, є поранені

Пилові хмари із Сахари дісталися до України та Європи

ГУР уразило два військові судна рф біля Керченської переправи

Іран оголосив Україну «законною ціллю» через підтримку Ізраїлю

Скандал навколо пісні Румунії на Євробаченні через слова про удушення

Види шампунів для волосся: як обрати правильний засіб для догляду

ЗСУ вразили інфраструктуру аеродрому «Майкоп» у Республіці Адигея

Оскар-2026: головні номінанти та розклад трансляцій в Україні

Іранські дрони атакували порт Фуджейра в ОАЕ

ППО збили 100% крилатих ракет під час нічної атаки

День українського добровольця: Немічев пригадав перший бій у Харкові

Зеленський прибув до Парижа для зустрічі з Макроном

БІЛЬШЕ НОВИН