КраїнаНовиниПодії

Маскував наркотики під дороговартісні гаджети – поліцейські столиці вилучили у наркозбувача заборонених речовин на понад 3 млн грн

Маскував наркотики під дороговартісні гаджети – поліцейські столиці вилучили у наркозбувача заборонених речовин на понад 3 млн грн

У Києві поліцейські вилучили у наркозбувача заборонених речовин на понад три мільйони. Фото - Поліція Києва

Маскував наркотики під дороговартісні гаджети – поліцейські столиці вилучили у наркозбувача заборонених речовин на понад три мільйони гривень, повідомляє пресслужба Поліції Києва.

Про це розповідає NewsWeek

Як зазначають правоохоронці, наркодилер налагодив збут наркотиків і психотропів на території всієї країни. Фігурант орендував на столичному Подолі квартиру, яку обладнав під склад та пакувальний цех. Там він фасував наркотики ту порожні коробки від телефонів та навушників, а збував – розсилаючи замовникам за допомогою сервісу поштових відправлень,

Під час обшуку поліцейські вилучили канабіс, екстазі та Альфа-PVP загальною вагою понад 9 кг, а також велику кількість порожніх коробок з під телефонів.

Слідчі повідомили йому про підозру за незаконне зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Фігуранту загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поділитись: