АктуальноЕнергетикаНовини

Міненерго повідомило про ремонт енергооб’єктів і графіки відключень світла

Міненерго повідомило про ремонт енергооб’єктів і графіки відключень світла

Міністерство енергетики України повідомляє, що аварійно-відновлювальні роботи тривають на енергетичних об’єктах, які були пошкоджені внаслідок чергових масованих ракетних і дронових атак росії. Зараз фахівці активно працюють над відновленням функціонування інфраструктури у кількох областях країни.

Про це розповідає NewsWeek

Відключення електроенергії та обмеження для бізнесу

Через наслідки атак у більшості регіонів запроваджені почергові відключення електроенергії. Міненерго наголошує, що 10 листопада до кінця доби світло вимикатимуть у різних районах України. Окрім побутових споживачів, промисловість та підприємства мають дотримуватися встановлених лімітів споживання електроенергії.

Деталі обмежень від «Укренерго»

У компанії «Укренерго» уточнили, що 10 листопада у більшості регіонів відключатимуть від двох до чотирьох черг споживачів. Ситуація залишається динамічною, тож можливі зміни у графіках та обсягах обмежень.

“Проводяться ремонтно-відновлювальні роботи на об’єктах енергетичної інфраструктури, що зазнали пошкоджень внаслідок масованих ракетно-дронових атак”.

Диспетчери енергосистеми закликають громадян та підприємства постійно стежити за оновленими графіками відключень на сторінках відповідних обленерго, оскільки обсяги обмежень можуть змінюватися залежно від актуальної ситуації в енергосистемі.

Поділитись: