МЗС України відреагувало на вимоги росії знищити західну зброю
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий 18 червня прокоментував заяви російської федерації щодо вимог знищення західної зброї, наданої Україні. Він назвав подібні вимоги абсурдними та неадекватними.
Про це розповідає NewsWeek
Реакція української сторони на заяви росії
Георгій Тихий у соціальній мережі X наголосив, що російські чиновники щодня висувають нові невиправдані вимоги до України. На підтвердження своїх слів Тихий навів фрагмент заяви представника мзс росії, підкресливши її повну неадекватність.
«Москва демонструє повне нехтування зусиллями Сполучених Штатів щодо припинення війни».
Коментарі та позиція сторін щодо переговорів
Нещодавно заступник міністра закордонних справ рф Олександр Грушко в інтерв’ю російському ЗМІ «Известия» заявив, що росія нібито буде вимагати від України утилізувати так звані «надлишки» західної зброї на своїй території.
Відомо, що 2 червня у Стамбулі відбулася зустріч представників України та росії. Українська делегація запропонувала встановлення режиму припинення вогню та організацію переговорів на високому рівні, зокрема з можливістю залучення Дональда Трампа. Однак російська сторона відхилила ці пропозиції.