НовиниПодіїПолітикаУ фокусі

На окупованих територіях призивають осіб із позначкою «бронь» у військових квитках – Генштаб

На окупованих територіях призивають осіб із позначкою «бронь» у військових квитках – Генштаб

Через втрати, яких армія РФ зазнає, воюючи проти України, у військо примусово почали забирати осіб із позначкою «бронь» у військових квитках, зокрема з окупованих територій, повідомляє ввечері вівторка Генштаб Збройних сил України.

Про це розповідає NewsWeek

«З метою поповнення втрат та доукомплектування підрозділів першого армійського корпусу окупаційних військ на території Донецької області активізувалися заходи примусової мобілізації. Відтак, у місті Горлівка призову підлягають особи чоловічої статі, зокрема і з позначкою «бронь» у військових квитках», – йдеться в повідомленні.

Генштаб зазначає, що російські війська продовжують втрачати у живій силі і техніці.

«В результаті ураження пункту дислокації особового складу російських окупаційних військ 11 грудня в районі населеного пункту Кадіївка Луганської області противник втратив до 60 військовослужбовців вбитими та до 100 – пораненими. Підтверджено ураження противника силами оборони України за попередні дні в Запорізькій області. Так, крім знищення керівного складу 58 армії у місті Мелітополь, в районах населених пунктів Енергодар, Токмак та Гуляйполе знищено три артилерійські установки, до 10 одиниць військової техніки різного типу та поранено близько 150 військовослужбовців противника», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що підрозділи ракетних військ і артилерії України вразили 2 райони зосередження особового складу російських військ.

Коментарів російської сторони про втрати в умовах війни отримати неможливо.

Триває двісті дев’яносто третя доба російського широкомасштабного вторгнення.

Поділитись: