НовиниПодії

Обікрав автомобіль у Святошинському районі: молодика вже затримали

Обікрав автомобіль у Святошинському районі: молодика вже затримали

Правоохоронці затримали чоловіка, який обікрав авто на Святошино. Фото - Поліція Києва

У столиці правоохоронці затримали чоловіка, який обікрав автомобіль у Святошинському районі міста, повідомляє пресслужба Поліції Києва.

Про це розповідає NewsWeek

Про крадіжку до поліції повідомив41-річний місцевий мешканець, він заявив що невідомий викрав з його автівки Peugeot Partner електроінструменти, загальною вартістю понад 12 000 гривень

Оперативники та аналітики кримінального аналізу встановили особу зловмисника, ним виявився раніше судимий 47-річний місцевий мешканець. Як з’ясувалося, зловмисник пізно ввечері підійшов до автівки, розбив пасажирське скло та викрав електроінструмент.

Поліцейські вилучили у фігуранта частину викрадених речей та повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 185 КК України – крадіжка. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Поділитись: