АктуальноКраїнаНовиниПодії

Одна людина загинула внаслідок нічного обстрілу Одеси російськими військами

Одна людина загинула внаслідок нічного обстрілу Одеси російськими військами

У ніч на 7 липня російська федерація здійснила ракетний обстріл по Одесі, у результаті чого загинула одна людина. Про це повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Про це розповідає NewsWeek

Масштаб руйнувань після атаки

Внаслідок удару було зруйновано щонайменше десять гаражів, адміністративну будівлю на території станції технічного обслуговування, а також кілька будівельних вагончиків. Значних пошкоджень зазнали й транспортні засоби: серед знищеного — легкові та вантажні автомобілі, а також автобус.

Дії рятувальників та ліквідація наслідків

Після влучань на місці події виникли пожежі. Рятувальники оперативно прибули на місце та швидко загасили вогонь, не допустивши подальшого розповсюдження полум’я на інші об’єкти.

Наслідки російської атаки в ОдесіРуйнування після обстрілу Одеси

У ніч на 7 липня російські війська завдали удару по Одесі. Внаслідок атаки загинула одна людина, повідомили у ДСНС.

Наслідки обстрілу свідчать про цілеспрямоване знищення цивільної інфраструктури міста та створення додаткових загроз для місцевих жителів. Місцева влада продовжує ліквідацію наслідків атаки та надає допомогу постраждалим.

Поділитись: