КраїнаКурйозиНовиниУ світіУ фокусі

Помилкові листи українцям у США: вимоги залишити країну спростовано

Помилкові листи українцям у США: вимоги залишити країну спростовано

Громадяни України, які перебувають у Сполучених Штатах у рамках гуманітарних програм, отримали електронні листи з вимогою покинути країну, про що повідомили міжнародні агенції.

Про це розповідає NewsWeek

У листах, надісланих від імені Прикордонно-митної служби США, зазначалося, що статус українців, які перебувають у США, переглянутий, і вони більше не мають законного права залишатися в країні. Скільки людей отримали ці листи, наразі не відомо.

Офіційні роз’яснення

Міністерство внутрішньої безпеки США, яке контролює Прикордонно-митну службу, прокоментувало ситуацію й запевнило, що йдеться про адміністративну помилку.

«У жодного українця, який перебуває у США в рамках гуманітарних програм, статус не змінився», – запевнили представники міністерства.

Вони також наголосили, що програми, в межах яких США прийняли 240 тисяч українців після початку повномасштабної війни, продовжують діяти.

Реакція української громади

Ця ситуація викликала занепокоєння серед українців, які проживають у США, зокрема тих, хто отримав ці листи. Громадські організації закликали їх не панікувати і звертатися за додатковою інформацією до відповідних установ.

Поділитись: