Пошкодження дипломатичних об’єктів у Києві під час нічної ракетної атаки
У результаті потужної нічної ракетної атаки на Київ уламок ракети влучив у дах консульського відділу Посольства Польщі. За інформацією дипломатичних представників, пошкодження виявилися незначними, і робота установи не зупинялася.
Про це розповідає NewsWeek
Дипломатичні об’єкти зазнали удару
Речник Міністерства закордонних справ Польщі Павел Вронський підтвердив пошкодження консульського відділу та наголосив, що діяльність посольства триває у штатному режимі. Це вже другий випадок за рік, коли польську консульську будівлю у Києві зачіпає ворожий обстріл. На початку липня споруду вже було пошкоджено, після чого дах оперативно відремонтували.
“Робота дипустанови не зупинялася, пошкодження незначні”.
Пошкодження у Представництві ЄС
Голова Представництва Європейського Союзу у Києві Катаріна Матернова повідомила, що вибухова хвиля серйозно пошкодила декілька автомобілів на парковці установи. Водночас усі співробітники залишилися неушкодженими та продовжують виконувати свої обов’язки.
Обстріли Києва з боку рф, які не припиняються, вже неодноразово становили загрозу для роботи іноземних дипломатичних місій, проте дипломатичні представництва продовжують свою діяльність і після нових атак.