Агропром Економіка Новини

Ціни на нафту знизилися: економічні ризики загострюють ситуацію на ринку

Ціни на нафту знизилися: економічні ризики загострюють ситуацію на ринку

У четвер ціни на нафту зазнали зниження після попереднього різкого зростання, оскільки ринок аналізував економічні ризики, пов’язані з торговою політикою Дональда Трампа.

Про це розповідає NewsWeek

Ф’ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 5 центів і склали $70,9 за барель, тоді як ф’ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) втратили 10 центів, знизившись до $67,58 за барель.

Нагадаємо, що в середу обидва еталонні сорти нафти зросли приблизно на 2% після публікації урядом США даних про запаси нафти та нафтопродуктів, які виявилися нижчими за очікування аналітиків.

“Зниження запасів бензину в США підвищило очікування сезонного зростання попиту навесні, але побоювання щодо глобальних економічних наслідків тарифних воєн тиснуть на ринок”, – зазначив міністр Хіроюкі Кікукава, головний стратег Nissan Securities Investment.

Кікукава також додав: “Зараз на ринку одночасно діють як позитивні, так і негативні фактори, що ускладнює вибір чіткої траєкторії руху”.

Додатково, в середу Трамп пригрозив загостренням торговельної війни, анонсувавши нові мита на товари з Європейського Союзу. У відповідь основні торговельні партнери США повідомили про намір вжити контрзаходів.

Загострення тарифної політики Трампа викликало занепокоєння серед інвесторів, бізнесу та споживачів, підсилюючи страхи про можливу рецесію в США.


18 Березня

Зеленський про заяву Кремля після переговорів з США: мобілізація та позиція армії

Як українцям отримати громадянство Болгарії: способи та вимоги

Смертельна аварія в Києві: Lexus протаранив відбійник, двоє загиблих

Трамп і Путін обговорили енергетичне перемир’я та відносини між США і росією

Трамп і Путін обговорили мир в Україні та двосторонні відносини

Атака дрону росіян на цивільний автомобіль у Харківській області: чотири постраждалих

Аудит Рахункової палати: американська допомога Україні на 30 млрд доларів використана ефективно

Військовий вертоліт Мі-28 розбився у росії: двоє загиблих

ДПСУ спростувала заяву про прорив російських військових у Сумській області

У Львові зареєстровано випадок ботулізму після вживання консервів

Володимир Зеленський з офіційним візитом відвідає Фінляндію 19 березня

Військові 18-24 років зможуть навчатися у вишах під час служби в ЗСУ

Рютте висловив підтримку Трампу у досягненні миру в Україні

СБУ ліквідує схему вивезення ухилянтів за кордон на Харківщині

46% американців вважають, що США недостатньо допомагають Україні

Фішингова афера на Львівщині: затримано псевдоблагодійників, які вкрали 1,6 млн грн

БІЛЬШЕ НОВИН