У Києві на Святошино оперативники впіймали драгдилера

У Києві затримали збутчика наркотиків, йому загрожує до 10 років з конфіскацією. Фото - Поліція Києва
У Києві Оперативники затримали драгдилера на території Святошинського району. Зловмисник розповсюджував психотропну речовину Альфа-PVP шляхом закладок. Під час затримання він мав при собі розфасовані та готові до збуту закладки із забороненими речовинами, повідомляє пресслужба Поліції Києва.
Про це розповідає NewsWeek
Як уточнюють правоохоронці, під час обшуку за місцем його мешкання поліцейські вилучили засоби для пакування та фасування заборонених речовин, а також пристрої для їх вживання.
Поліцейські затримали 48-річного раніше судимого киянина та повідомили йому про підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За незаконне зберігання психотропних речовин з метою збуту зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
