У Києві з’явилася спеціалізована швидка для перевезення поранених з регіонів
![У Києві з’явилася спеціалізована швидка для перевезення поранених з регіонів](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/55-15-945x630.jpg)
У Центрі інноваційних медичних технологій з’явилася машина швидкої допомоги, яка перевозитиме поранених військовослужбовців з різних регіонів України. Автомобіль Mercedes Sprinter передав лікарям Благодійний фонд «Трушна перемога», передає NW.
Для придбання цієї машини у голандського фонду волонтери зібрали 32.000 євро. Перед тим, як вручити медикам, автівці вдосконалили технічний стан, адаптували та відповідно укомплектували.
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-13-730x487.jpg)
«Це сучасний реанімобіль, який дозволяє перевозити найважчих хворих. Він оснащений кисневим апаратом, дефибрілятором, ношами та усім необхідним реанімаційним устаткуванням. Більш сучаснішим за цей автомобіль може бути лише спеціалізоване авто для перевезення трансплантаційних органів», – заначив директор Центру інноваційних медичних технологій, доктор медичних наук Іван Тодуров.
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/8-730x487.jpeg)
За словами співзасновника «Трушної перемоги» Андрія Потійка рішення придбати таку машину з’явилося після того, як до Фонду звернувся поранений з проханням допомогти перевезти його з Києва до Львова.
«Хлопця, що повернувся з передової, треба було перевезти з Київської лікарні швидкої медичної допомоги до Львівської ЛШД. Він звернувся до кількох медичних установ з проханням перевезти його, і йому скрізь назвали комерційний прайс. Ця історія нас сильно зачепила, і ми вирішили придбати й передати відповідальним надійним спеціалістам реанімобіль для реалізації таких запитів», – каже волонтер.
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/7-730x487.jpeg)
Лікарі ЦІМТу збираються використовувати авто для перевезення важких хворих між різними областями, для обслуговування своїх пацієнтів у Києві та області, а за потреби надаватимуть машину на «нульовку», щоб забирати звідти поранених та довозити їх до необхідного медичного пункту.
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-14-667x1000.jpg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-13-666x1000.jpg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/4-10-666x1000.jpg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/10-3-730x975.jpg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/11-4-730x975.jpg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/9-730x487.jpeg)
![](https://nw.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/6-730x487.jpeg)