Здоровье Медицина Новости

В помощи на лечение нуждается молодая мама Оксана

Поделиться

В помощи на лечение нуждается молодая мама Оксана

Життєрадісна Оксана Лавінська насолоджувалась життям та виховувала малесеньку 2-річну донечку Алісу і навіть не думала про те, що в один момент її життя може повністю змінитись. Після поставленого лікарями діагнозу – високоагресивний рак шлунку G3 4-ої стадії, Оксана почала мріяти лише про одне – про те, щоб у її квіточки-донечки завжди була любляча мама поруч.

20 жовтня 2019 року Оксана звернулась до лікарів, коли в неї відмовила нирка, але вона ніяк не очікувала на такий шокуючий вирок, як високоагресивний рак шлунку G3 4-ї стадії з метастазами. Звісно, після такої новини важко зібратись з думками і жити як раніше, але Оксана зібрала всі свої сили і вирішила боротись проти раку, щоб знову бути здоровою.

На цьому жахливі новини щодо здоров’я Оксани не закінчились. 12 березня 2020 року лікарі діагностували високоагресивний рак грудної залози G3 4-ї стадії з метастазами. В такій складній ситуації не кожен має бажання боротись, багато хто опускає руки, але тільки не ця дівчина. Оксана вирішила, що буде боротись і йти до кінця заради своєї дворічної донечки Аліси, яку вона кохає понад усе в своєму житті.

Складність ситуації Оксани полягала у тому, що їй діагностували 2 види раку (рак шлунку та рак молочної залози), обидва на важкій 4-ій стадії. Лікарі були змушені коригувати протокол хіміотерапії і складати його так, аби він підходив до двох видів раку одночасно.
Звісно, такі складні діагнози, поставлені лікарями, спантеличили Оксану та її родичів, але вона почала боротись і вже пройшла 7 курсів сильної хіміотерапії, які на цей час уже роблять прогрес – зупинили ріст пухлини і розповсюдження метастазів. Нещодавно Оксана розпочала нову складну та ще більш діючу хіміотерапію, яка підходить для лікування і раку шлунка, і раку грудної залози.
Всі лікарі кажуть, що єдиним шансом на одужання для Оксани є ефективне, але дороговартісне лікування новітньою імунотерапією препаратом Кітруда (Keytruda) у поєднанні з підтримуючою хіміотерапією. У зв’язку з цим Оксана звертається з проханням про допомогу до всіх небайдужих і тих, хто усвідомлює всю складність ситуації, в яку вона потрапила.

Кітруда (Keytruda) – це дуже дорогий препарат, один курс лікування яким коштує 130 000 грн. Всього Оксані потрібно пройти хоча б 8 таких курсів лікування. На превеликий жаль, молода мама не має фінансової можливості, щоб оплатити таке дороговартісне лікування без Вашої допомоги. Будь-яка фінансова підтримка з Вашої сторони є дуже важливою для Оксани та допоможе врятувати їй життя.

Ми не можемо врятувати весь світ і допомогти всім потребуючим, але якщо кожен з нас допоможе своєму ближньому, то світ буде врятовано.

Тільки разом ми можемо допомогти життєрадісній Оксані втілити її мрію в життя – ростити і виховувати свою дворічну доньку Алісу, якій так потрібна любляча мама поряд. Долучитись до допомоги може кожен бажаючий, зараз будь-яка сума є важливою для хворої на рак Оксани і допоможе врятувати їй життя. Творіть добро і воно до вас обов’язково повернеться.

Реквізити для допомоги:
Номер карти Приват:
5168 7573 4318 7185
Лавінська Оксана Евгеніївна

PayPal: [email protected]


  29 октября

  Меркель сделала шокирующее заявление о последствиях ковида

  Ректор столичного вуза занимался реэкспортом мигрантов в ЕС

  В Киеве замдиректора киностудии Довженко пойдет под суд из-за халатности на 4 млн грн

  ЕС грозится временно приостановить безвиз для Украины из-за отмены деклараций чиновников

  Компания Tesla инвестирует $12 млрд в производство электрокаров и батарей

  В НАБУ под угрозой закрытия оказалось свыше ста громких дел

  Декларации чиновников и депутатов вновь засекретили: что это значит

  На Донетчине выборы в седьмой раз выиграл мэр-рекордсмен

  «Динамо» добыло первое очко в Лиге чемпионов

  Украинцы стали зарабатывать больше аж на 12%

  В Украине грипп скосил свыше 160 тыс. человек

  Нардепы снова собираются на работу в Раду ради финансов

  В США назвали “самую смертоносную” подлодку России

  Корейцы бесплатно очистят ЧАЭС от радиации

  Президент “Барселоны” ушел в отставку

  “Горячая красотка”: Тина Кароль очаровала фанатов

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ