Відновлення Женевського формату буде важливим досягненням – експерт Данило Лубківський про заяву Зеленського

Данило Лубківський
Президент України Володимир Зеленський вважає, що оптимальний формат переговорів повинен включати Україну, США, Європу і російську сторону.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав український громадський діяч, дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посланник України 1 класу, експерт Данило Лубківський, коментуючи відповідну заяву очільника держави на пресконференції з президенткою Молдови Маєю Санду в Києві у суботу, 25 січня.
“Президент Зеленський вважає, що оптимальний формат переговорів повинен включати Україну, Сполучені Штати, Європу і російську сторону. Ця правильна теза – закономірне повернення до Женевського формату, який був реалізований урядом Арсенія Яценюка і нашою дипломатичною командою навесні 2014 року. Зміна цього формату була помилкою. Відновлення такого формату буде важливим досягненням“, – зазначив експерт.
