КраїнаНовиниПодіїУ фокусі

Ворожі дрони атакували Суми: загиблий, поранений та пошкоджена інфраструктура

Ворожі дрони атакували Суми: загиблий, поранений та пошкоджена інфраструктура

Упродовж суботи ворожі безпілотники здійснили масовану атаку на місто Суми та його околиці. За інформацією начальника Сумської обласної військової адміністрації Олега Григорова, дрони рф не лише завдали ударів по місту, а й спричинили серйозні наслідки для цивільного населення та критичної інфраструктури.

Про це розповідає NewsWeek

Пошкодження інфраструктури та перебої з електрикою

У результаті однієї з атак російський дрон влучив у важливий об’єкт критичної інфраструктури Сум. Через це частина міста тимчасово залишилася без електропостачання. Важливі установи були змушені перейти на резервне живлення. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання для мешканців міста.

«Фахівці вже працюють над ліквідацією наслідків удару. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в оселі сумчан», — зазначив Григоров.

Жертви серед мирного населення

Під час атаки постраждала і Сумська громада. Близько 15:40 на дорозі в межах Стецьківського старостату двоє братів їхали мотоблоком у напрямку Хотінської громади, коли стали мішенню для ворожого дрона. Внаслідок удару 57-річний чоловік загинув на місці, його брат отримав поранення та наразі перебуває під медичним наглядом.

Керівник області наголосив на небезпеці, яка нині існує для цивільного транспорту поблизу кордону з рф, та закликав мешканців Сумщини обмежити переміщення у прикордонних районах.

Атаки на Сумщину з боку росії продовжуються, створюючи загрозу для життя та безпеки людей, а також стабільної роботи важливих об’єктів області.

Поділитись: