Актуально Країна Новини Події Суспільство

Як «експерти» коментували позбавлення Зеленським вищих військових звань СБУшників Наумова і Криворучка

Як «експерти» коментували позбавлення Зеленським вищих військових звань СБУшників Наумова і Криворучка

Політолог Микола Давидюк / Фото із відкритих джерел


Напочатку квітня колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун та політолог Микола Давидюк в ефірах «Новое время» виступили експертами з питань очищення СБУ від рудиментів та зрадників.

31 березня Володимир Зеленський позбавив генеральських звань колишніх начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова та вже начальника управління СБУ в Херсонській області Сергія Криворучка.

Коментуючи своє рішення, Президент України відзначив, що усі офіцери, які зрадили Батьківщину, які порушують військову присягу, дану на вірність українському народові щодо захисту держави, її свободи та незалежності, неодмінного будуть позбавлені вищих військових звань.

Вже 3 квітня в ефірі радіо «Новое время» вийшло дві передачі, присвячені «зрадникам» з СБУ, в яких кожен окремо брали участь Віктор Ягун та Микола Давидюк.

Передусім, тема зазначених передач стосувалася рішення Президента України про позбавлення військових звань Наумова та Криворучка.

Зокрема, Віктор Ягун, коментуючи наведену ситуацію, розповідав про власне бачення проведення реформування СБУ, яке так і не було реалізоване на практиці, та про корупційні «ідеали» співробітників української спецслужби, які в умовах восьмирічної війни з Росією виконують невластиві завдання.

При цьому, пан Ягун, володіючи інформацією про таку ситуацію, жодного слова не сказав про власні «здобутки» щодо вирішення озвученої ним проблеми. Хоча посада заступника голови СБУ цілком дозволяла хоча б розпочати відповідний процес.

Але це й не дивно, оскільки Ягун належить до команди Наливайченка – групи спеціалістів з демагогії. Він, свого часу, як і його безпосередній керівник Наливайченко, багато розповідали в ЗМІ про свої мрії щодо майбутнього української спецслужби, займаючись самопіаром і окозамилюванням.

Якщо Ягун служив в СБУ та має певне уявлення про її роботу, то політолог Микола Давидюк, який був позаштатним помічником Ігоря Попова, депутата від партії епатажного Ляшка, взагалі стороння людина у цьому контексті. Він озвучив загальні тези, з претензією на експертний висновок щодо проблеми зрадництва в рядах спецслужби.

Такого характеру необачні заяви та висновки, на жаль, формують у суспільства досить негативний образ зі співробітників СБУ. Співробітників, які в режимі 24/7 виконують свої завдання із захисту держави.

Звісно, що в рядах СБУ не всі є патріотами та відданими своїй справі. Але спецслужба поступово змінюється і очищується в умовах перманентних загроз з боку Росії.

Та й на даний час, незважаючи на присутність антиукраїнських елементів в рядах СБУ, українська спецслужба продовжує у повному обсязі виконувати свої завдання, забезпечуючи повернення до мирного життя наших міст, позбавляючи ворога жодного шансу на тріумф.


21 Травня

Євросоюз не має сумнівів щодо легітимності Зеленського – Стано

Рада ЄС погодилася використати на підтримку України прибутки від заморожених активів Росії

У Київській області сьогодні лунатимуть сирени: причини

що вже відомо і яких наслідків очікувати?

Суспільний мовник розширює власне мовлення на Першому каналі в межах телемарафону

«Поки нічого позитивного» – Зеленський про переговори з союзниками про дозвіл на удари по РФ

Масштабні обмеження руху транспорту анонсували у Києві: схема

Кличко не сплатив 150 тис. грн в бюджет, а це вже кримінальний злочин: адвокат – про судові війни з мером Києва

Світ стає соцмережею. Як США, ЄС, Китай та Росія змінюють систему міжнародних відносин

«Некомфортно надсилати співчуття» – Ландсберґіс нагадав про роль Ірану у війні проти України

20 Травня

У Київській області поширюється небезпечне захворювання

Уряд повідомляє про розширення критеріїв для бронювання працівників ОПК від мобілізації

Прем’єр Хорватії у розмові із Зеленським підтвердив участь у Саміті миру

Влада України залишається законною та легітимною – Олександр Левченко

Смертельна ДТП у Києві: загинула дитина (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)

Українські традиції судноплавства Дніпром і Чорним морем

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ