Українці подали 7 мільйонів заяв на отримання 1000 грн через «Дію» у межах «Зимової підтримки»
В Україні мешканці подали вже 7 мільйонів заяв на отримання одноразової допомоги у розмірі 1000 грн у межах програми «Зимова підтримка». Оформлення відбувається через державний застосунок «Дія», що свідчить про значний попит на послугу серед населення.
Про це розповідає NewsWeek
Переваги та нові можливості подання заяв
Згідно з інформацією, наданою сервісом, кожен третій користувач «Дії» скористався можливістю подати заяву на виплату. Це підтверджує, що цифрові рішення держави стають дедалі популярнішими та зручнішими для громадян.
«Шалена цифра! Кожен третій користувач Дії скористався послугою в застосунку — дякуємо за довіру та терпіння», – зазначається в повідомленні.
Для тих, хто не має змоги скористатися онлайн-сервісом, відтепер доступна альтернатива — заяву на участь у програмі можна подати офлайн у найближчому відділенні «Укрпошти». Це значно розширює охоплення програми серед різних верств населення.
Термін подання заяв на допомогу
Організатори нагадують, що подання заяв триватиме до 24 грудня, після чого прийом нових звернень буде завершено. Тому охочим скористатися державною підтримкою варто встигнути подати заявку у визначений термін.