Думка Київ Країна Медицина Новини Події Суспільство

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

Поділитись

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

В Киевской городской клинической больнице № 8 продолжается протест врачей, связанный с противоправным назначением на должность главного врача бывшего командующего Медицинскими Силами Вооруженных Сил Украины – Игоря Хоменко, передает NW со ссылкой на издание Право и контроль, а также текст обращения (укр.).

«Трудовий колектив комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» (далі — КПН «КМКЛ № 8») відчайдушно звертається до Вас, як до останньої доступної інстанції, по причині свавільного порушення законодавства та трудових прав колективу у КПН «КМКЛ № 8» у зв’язку із проведенням конкурсу Департаментом охорони здоров’я Київської міської ради на зайняття посади директора лікарні», – йдеться у колективному зверненні медперсоналу лікарні до Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що за підсумками конкурсу Департаменту охорони здоров’я КМДА на заміщення посади директора КНП «Київська міська клінічна лікарня №8», 24 січня 2022 р. шляхом голосування конкурсної комісії було визначено кандидатуру переможця – Хоменка Ігоря Петровича. Проте медперсонал лікарні з результатами не згоден і вимагає переглянути це рішення. Серед обставин, які обурили працівників медичної установи – численні порушення під час засідання конкурсної комісії з ознаками упередженого ставлення членів комісії до окремих кандидатів. Також занепокоєння колективу лікарні викликала сумнівна ділова репутація та невідповідність переможця до встановлених законодавством єдиних кваліфікаційних вимог.

Як зазначають самі співробітники медзакладу, вони звернулися до Президента України Володимира Зеленського з останньою надією на те, що їх буде почуто та прийняте справедливе рішення.

«Підсумовуючи усе викладене вище, зважаючи на те, що у трудового колективу більше не лишилось засобів для впливу на ситуацію, просимо Вас вжити усіх можливих заходів для недопущення керування КПН «КМКЛ № 8» Хоменком І.П.», – зазначено у проханні співробітників лікарні до Президента.

Попередньо співробітниками лікарні було направлено колективну вимогу про скасування (відкликання) результатів проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» від 24.01.2022 р. до Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В., Директора департаменту охорони здоровʼя КМДА Гінзбург В.Г. та Голови конкурсної комісії, заступнику директора Департаменту охорони здоровʼя КМДА Зборомирській Г.А.

Довідково, Ігор Хоменко – генерал-майор медичної служби, очолював Командування Медичних Сил Збройних Сил України з лютого по жовтень 2020 року. За інформацією ЗМІ, Ігор Хоменко був звільнений з посади у зв’язку з численними корупційними скандалами:

Обшук у командуванні Медичних сил ЗСУ: ГБР працює над підозрою для генерал-майора Хоменка

Корупція у вищому ешелоні ЗСУ: пан президент, Хоменко та Хомчаку не місце в Українській армії

Закупівля непридатних до використання апаратів ШВЛ – ДБР викрило злочинну діяльність посадовців Командування Медичних сил ЗСУ


  27 Червня

  Розгортання ефективної системи ПРО в Україні потрібно закріпити в стратегії НАТО – Резніков

  Британія виділить Україні до 10 млн фунтів для ремонту залізниці й вивезення нею зерна

  «є певні домовленості» щодо ППО для України

  «цей тиждень буде дуже важливим для нас усіх»

  26 Червня

  Родзинка книжкового світу в місті Буча: інтерв`ю з працівницею культового магазину

  Обговорювали війну в Україні. Джонсон застеріг Макрона від спроб «залагодити конфлікт»

  Росія вивезла щонайменше 400 тисяч тонн українського зерна – Мінагрополітики

  Росія збільшує військову присутність у Білорусі – ГУР

  Саміт «Групи семи» відкрився у Німеччині. Україна – у центрі уваги

  Міноборони Росії заявило про перебування Шойгу «на командних пунктах»

  У Мінагрополітики заявляють про позитивну динаміку продажу зерна

  Лідери «Групи семи» домовились про ембарго на російське золото – ЗМІ

  понад 20 тисяч військових відзначені державними нагородами за 4 місяці війни

  Білорусь тримає біля кордону України 4-6 тисяч військових – розвідка

  25 Червня

  Сєвєродонецьк «повністю під окупацією», війська РФ призначили «коменданта»

  Міноборони критикує передчасне оприлюднення даних по Сєвєродонецьку

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ