Думка Київ Країна Медицина Новини Події Суспільство

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

Коллектив Киевской городской больницы обратился к президенту Украины

В Киевской городской клинической больнице № 8 продолжается протест врачей, связанный с противоправным назначением на должность главного врача бывшего командующего Медицинскими Силами Вооруженных Сил Украины – Игоря Хоменко, передает NW со ссылкой на издание Право и контроль, а также текст обращения (укр.).

«Трудовий колектив комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» (далі — КПН «КМКЛ № 8») відчайдушно звертається до Вас, як до останньої доступної інстанції, по причині свавільного порушення законодавства та трудових прав колективу у КПН «КМКЛ № 8» у зв’язку із проведенням конкурсу Департаментом охорони здоров’я Київської міської ради на зайняття посади директора лікарні», – йдеться у колективному зверненні медперсоналу лікарні до Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що за підсумками конкурсу Департаменту охорони здоров’я КМДА на заміщення посади директора КНП «Київська міська клінічна лікарня №8», 24 січня 2022 р. шляхом голосування конкурсної комісії було визначено кандидатуру переможця – Хоменка Ігоря Петровича. Проте медперсонал лікарні з результатами не згоден і вимагає переглянути це рішення. Серед обставин, які обурили працівників медичної установи – численні порушення під час засідання конкурсної комісії з ознаками упередженого ставлення членів комісії до окремих кандидатів. Також занепокоєння колективу лікарні викликала сумнівна ділова репутація та невідповідність переможця до встановлених законодавством єдиних кваліфікаційних вимог.

Як зазначають самі співробітники медзакладу, вони звернулися до Президента України Володимира Зеленського з останньою надією на те, що їх буде почуто та прийняте справедливе рішення.

«Підсумовуючи усе викладене вище, зважаючи на те, що у трудового колективу більше не лишилось засобів для впливу на ситуацію, просимо Вас вжити усіх можливих заходів для недопущення керування КПН «КМКЛ № 8» Хоменком І.П.», – зазначено у проханні співробітників лікарні до Президента.

Попередньо співробітниками лікарні було направлено колективну вимогу про скасування (відкликання) результатів проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 8» від 24.01.2022 р. до Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В., Директора департаменту охорони здоровʼя КМДА Гінзбург В.Г. та Голови конкурсної комісії, заступнику директора Департаменту охорони здоровʼя КМДА Зборомирській Г.А.

Довідково, Ігор Хоменко – генерал-майор медичної служби, очолював Командування Медичних Сил Збройних Сил України з лютого по жовтень 2020 року. За інформацією ЗМІ, Ігор Хоменко був звільнений з посади у зв’язку з численними корупційними скандалами:

Обшук у командуванні Медичних сил ЗСУ: ГБР працює над підозрою для генерал-майора Хоменка

Корупція у вищому ешелоні ЗСУ: пан президент, Хоменко та Хомчаку не місце в Українській армії

Закупівля непридатних до використання апаратів ШВЛ – ДБР викрило злочинну діяльність посадовців Командування Медичних сил ЗСУ


18 Травня

Як Україна протистоїть ВІЛ

Ажіотаж в Україні: громадянам пояснили, що потрібно робити

Зеленський закликав до раціонального енергоспоживання на тлі підготовки до опалювального сезону

Україна та союзники мають «однакові цінності», але часто «різні погляди» на закінчення війни

наступ Росії може складатися з кількох хвиль, на Харківщині була перша

Мобілізація по-новому: що зміниться уже завтра

Київ просить США допомоги з визначенням цілей в Росії і скасувати обмеження бити американською зброєю

«Не бачу проблеми оновити дані» – Подоляк про чоловіків за кордоном і бронювання держслужбовців

Чому йдуть чоловіки? 6 причин, на які жінки не хочуть звертати уваги

Відключення світла: якою буде ситуація у Києві та області в суботу

Єрмак щодо Саміту миру у Швейцарії

17 Травня

Ощущения, что ваш брак висит на волоске: Советы, как сблизиться и выйти на новый уровень взаимопонимания

Заяви Кремля про взяття ЗСУ в “котел” у Часовому Яру- ІПСО на тлі візиту путіна в Китай

Стало відомо, які продукти подешевшали в Київській області

Міноборони Литви повідомило про пакет допомоги Україні

Безбарʼєрність та інклюзивність при відновленні країни. В Києві пройшов другий УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ