Актуально Мнение Общество Происшествия Публикации Страна

Медведчук, овцы, куры, лошади, мины: как ОПЗЖ соберет это все в кучу?

Поделиться

Медведчук, овцы, куры, лошади, мины: как ОПЗЖ соберет это все в кучу?

Недавно стал модным новый тренд пиариться на минах. Казалось бы, сообщение о минировании школ или станций метро, случаи которого встречаются почти каждый день, уже настолько стали обыденным явлением и отнюдь не заслуживают того, чтобы оказаться на первых страницах газет, ан нет – оказывается если заминировать Медведчука резонанса станет значительно больше (укр.).

Звісно, ідея не нова – вигадати замах на самого себе і звинуватити опонентів, а ті вже хай б’ють собі голову як довести, що їхня Галя не балувана. Але ж як мило виглядає той факт, що PR-технологи партійних лідерів ОПЗЖ так впевнено крокують в ногу з останніми трендами здобування політичних бенефіцій і не цураються цинічно спекулювати на хвилі терористичної істерії, що прокотилась Києвом останніми тижнями.

Врешті, як би не миловидно це виглядало, подібні брудні методи створення інформаційного резонансу навколо себе, в жодному разі не заслуговують на повагу у цивілізованому світі і, щонайменше, вписуються в основи гібридної пропагандистської стратегії країни-агресора разом з усіма її фігурантами.

Саме тому, варто детальніше розглянути події минулих вихідних, починаючи із повідомлення на сайті партії «Опозиційна платформа – За життя» про, нібито, справжнє замінування у ніч на неділю їх офісу по Великій Васильківській 23-Б у Києві.

Отже, як стало відомо NW, 9 серпня о 05:55 год. на спецлінію «102» ГУ НП у м. Києві звернувся охоронник офісних приміщень Оверчук Всеволод Володимирович та повідомив, що при обході прилеглої території він виявив на паркані мобільний телефон, до якого скотчем примотаний предмет циліндричної форми, від якого відходять дроти.

Врешті, це виявився радіокерований саморобний вибуховий пристрій, який складався з промислової тротилової шашки вагою 75 грам (найменша «бурова шашка», використовується для вибухових робіт в грунтах та на практичних заняттях при навчанні з підривання) без елементів ураження, електродетонатора «ЕДП-8А» з дротами живлення, які були під’єднані до мобільного телефону «Bravis». Тобто бахнуло б голосно, але без травматизму.

Проте, на думку очільників ОПЗЖ це ні що інше як терористичний акт: «Підготовка терористичного акту в густонаселеному районі, ймовірно здійснена націонал-радикалами, що підтримують тісні відносини з українськими спецслужбами, є вироком влади Зеленського, який не може або не бажає забезпечити безпеку і порядок у країні. Ця влада, Зеленський і його оточення, повинні негайно піти у відставку», – сказано в заяві партії і підхоплено та роздмухано до непристойності мало не всіма російськими медіа.

Між іншим, у будівлі знаходяться офіси ще шести компаній, окрім тої, що сприйняла таку конструкцію саме на свою адресу. Мова про «B.I.M. International Law Offices» – юридична компанія, яку з 1991 року очолює Віктор Медведчук. Щоправда, деяка аргументація все ж мала місце – за оперативними даними, саморобний вибуховий пристрій знаходився біла автомобілю «Mazda» (д.н.з. ВХ1114**, червоного кольору) члена ОПЗЖ Коваля Олексія Анатолійовича. Сумнівно, що юристи чи бороньбоже депутати Медведчука працюють і в день, і в ночі, але у працівників поліції не виникло питання чому «Mazda», яка має знаходитись зовсім за іншою адресою, з’явилась саме там, тому, припустимо, це не суттєво.

Суттєво інше, працівники Печерського УП ГУ НП у м. Києві, оглянувши записи з п’ятнадцяти камер відеоспостереження встановили, що пристрій міг бути закладений у період з 22:00 год. 08.08.2020 р. по 05:55 наступного дня і навіть визначили декілька підозрілих осіб, які могли закласти СВП.

Нічого більш підозрілого виявлено не було. Навіть того факту, що протягом декількох попередніх днів, саме та камера, на якій слідчі віднайшли підозрілих осіб, була направлена зовсім у протилежному напрямку. За якогось дивовижного, а відтак, – залишеного без уваги збігу обставин, камері стало нецікаво знімати вхід до будівлі і в ніч на неділю її більше зацікавила нова на цій стоянці «Mazda».

На лице – зліплена нашвидкуруч історія аж занадто сумнівної правдивості, але скільки гучних заяв пролунало від ОПЗЖ і з яким пафосом партійні рупори ліплять на себе лейбу угнітенних свавіллям влади «З» на пару з розгулом націоналістів та безчинством правоохоронців. Та чи не тих працівників Нацполіції має на увазі товарисч Медведчук, які супроводжували його у відпустку до окупованого Криму на тому тижні? Чи може така профанація з боку PR-технологів ОПЗЖ, – результат наганяю від Медведчука, який після скандальної відпустки вирішив відволікти таким чином увагу громадськості від свого принизливого засудження в Мережі. Зазвичай натреновані пропагандисти та технологи в штаті ОПЗЖ досить обережні в оцінках і вже багато років професійно обходять гострі кути проросійської позиції партії, а раптом так дали маху.

Хоча і не виключено, що за серією грізних заяв парткерівництва криється намір тих самих менеджерів політичного піару приховати безглуздість самомінування депутатів ОПЗЖ. Може десь перехвилювались, чи суботнім вечором на груди взяли з лишком, але розгортати все це сміття, яке вже нагородили товарисчи депутати, доведеться вже зовсім іншим органам.

До речі, нагадаємо, раніше NW писав, як блогер підловив ОПЗЖ на підкупі виборців.


  28 октября

  Кабмин снова разрешил выплачивать главам госкомпаний космические зарплаты

  Бессменный мэр Борисполя внезапно скончался после выборов и его победы

  Притула поздравил Кличко с победой на выборах мэра Киева и рассказал о холодном душе

  В Украине продолжится бабье лето

  Антикорсуд возобновил следствие по делу «Роттердам+»

  ЛЧ. «Шахтер» расписал мировую с «Интером» и продолжает лидировать в своей группе

  В Киеве побили нардепа Викторию Сюмар, она успела остановить слив выборов

  МОН выделили 3 млрд грн на борьбу с COVID-19

  Радикал Ляшко проиграл скандальные выборы в Раду на 208 округе

  Реванш коррупционеров. Конституционный суд отменяет электронное декларирование чиновников

  Украина подтвердила свое участие в “Евровидении-2021”

  27 октября

  Доказана польза упражнений в борьбе с раком

  Госдолг Украины в гривнах вырос почти на 5 млрд грн

  Война в Карабахе: в Азербайджане заявили об уничтожении армянской дивизии

  Украинцы дают чиновникам взятки почти на 1 млрд грн

  В Украину поступит “спасение” от коронавируса

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ