Думка Політика Публікації

Меря зі своїм вождем Путіним знову спробували зруйнувати Київ

Меря зі своїм вождем Путіним знову спробували зруйнувати Київ

Олександр Левченко, історик, дипломат, посол України в Хорватії та БіГ (2010-2017 рр.):

Цими днями Київ відзначав 1541-у річницю свого заснування як найдавнішого та найбільшого слов’янського міста. Для путінської камарильї з Москви, яка як місто молодша за Київ майже на 700 років і була створена на території, де завжди проживали фіно-угорські племена меря, куди лише в середині VIII-го століття з Польщі переселилися слов’яни-в’ятичі, знищення головного українського міста є одним із пріоритетів цієї кровопролитної війни.

У перекладі з фіно-угорської мови слово «Москва» означає «брудна вода», де, мабуть, живуть люди з «брудними душами». Хто ще міг віддати наказ про масове бомбардування Києва, як не ватажок із середовища брудних душ, прямий нащадок племені меря Володимир Путін. Для нього символ головного слов’янського міста нічого не означає. Він, як і його предки з фіно-угорських племен, з часів існування держави Київська Русь прагнули лише зруйнувати Київ.

Перша спроба фінно-угрів племені меря знищити споконвічно слов’янське місто Київ була ще в 1169 році. Це їм частково вдалося і Київ ненадовго потрапив до рук розумово відсталих (оскільки вони не хотіли приймати християнство), але дуже злісних меря. Невдовзі ці племена разом із їхнім ватажком Андрієм Боголюбським, який був сином київського князя, але продав свою душу меря, будучи призначеним Києвом місцевим князем, були вигнані зі столиці держави Русь.

І ось наприкінці лютого 2022 року вождь племені меря Володимир Путін знову спробував захопити найбільше і найдавніше слов’янське місто. Йому це не вдалося, і відтоді він безперервно роздумує у своєму мерьському мозку як правити слов’янами з Дніпра та захопити їх столицю, як це намагалися зробити його предки ще 850 років тому.

Так, у день заснування Київ за наказом вождя меря місто атакували понад 40 безпілотників іранського виробництва “Шахед”, які за вбивчою силою перевершують усі існуючі російські балістичні та крилаті ракети. Усі ці бойові безпілотники зі смертоносним вантажем над містом збила українська система протиповітряної та протиракетної оборони. Якби вони досягли своїх цілей, то частина міста перетворилося б на купу попелу. Після всього цього жителі української столиці вкотре захотіли нагадати нинішньому лідеру меря і водночас очільнику Кремля, що вони не забуватимуть цього жорстокого нападу на Київ, і побажали Путіну швидкого кінця, як і князю Андрію Боголюбському, якого як слабкого полководця вбила та сама меря.

На очах незадоволених фінно-угрів з ножами, які прийшли вбити бездарного, на їхню думку, князя, Андрій почав читати молитву про порятунок, але марно. Як не по-християнськи він спалив Київ у 1169 році, це все вернулося йому за кілька років. Бог не хотів захистити великого грішника. Хто підняв руку на Київ, рано чи пізно здохне як собака. Така була доля Боголюбського, колись усім страшних монголів, які з панівного народу в Азії та Європі стали маленькою та відсталою нацією. Подібна доля спіткала і татар, які теж наважилися спалити Київ, а згодом самі втратили свою державність і вплив як народ, який підкорював інші нації. Згадаймо також гітлерівських нацистів, які дорого заплатили за нищення Києва і фактично зникли, а також всесильних більшовиків, які просто пропали, а Київ 1541 рік простояв і стоятиме віками на дніпровських схилах. Невіглас Володимир Путін цього мабуть не знає і не підозрює, яка доля його чекає найближчим часом. Це буде чимось схоже на долю Андрія Боголюбського.

Ті ж племена меря його знищать як недолугого вождя, а Київ, який від свого заснування має Боже благословення, про що згадував ще учень Христа Андрій Первозваний у І ст., за Путіна не заступиться. Історичні слов’яни з Дніпра не пробачать нинішнього підлого вождя меря. Його не врятує навіть московський патріарх Кирило, який також належить до фіно-угорського народу Єрзя, і тому у вирішальний момент, ймовірно, залишить сумнозвісного очільника Кремля на одинці перед цинічними виконавцями змови. Володимир Путін не потрапить і на небо як святий, тому що наробив багато зла, коли був агентом КДБ, а потім головою ФСБ і політичним ватажком РФ. Він залишиться в пам’яті лише як російський Гітлер, який обдурив увесь народ і привів його до розорення, а не до процвітання, як він думав і усіх запевняв…

На День міста Київ та Україну атакували 59 безпілотників іранського виробництва “Шахед” зі смертоносним вантажем. 58 з них було знищено українськими бійцями ППО та ПРО. Всі 40 іранських безпілотників були збиті над Києвом. Питання залишається в тому, чи справді Іран вважає, що український народ пробачить йому військову підтримку путінського режиму у вбивстві мирних людей. Київ підготував пакет санкцій проти Ірану. Ми також маємо закликати союзників включити Іран не лише до списку суворих міжнародних санкцій, а й видати міжнародні ордери на арешт лідерів режиму в Тегерані. Політичне та військове керівництво цієї країни разом із російським мають бути заслухані Міжнародним судом зі злочинів війни в Україні.

Навіть таліби з Афганістану вважають владу в Тегерані режимом. Щодо реалізації китайського проєкту «Один шлях, один пояс» щодо транспортування китайських товарів до Європи Шовковим шляхом, а європейських товарів цим маршрутом до Китаю, то необхідно довести до Пекіна інформацію про те, що Іран не може бути транзитною країною в реалізації цього задуму. Після Туркменістану шлях має йти не через Іран, а через Каспійське море до Азербайджану, а потім до Грузії та Туреччини. Ми всі знаємо, що за історію існування цього важливого торговельного шляху Іран вже кілька разів блокував роботу купців, які хотіли провозити через цю територію товари для Візантійської імперії, а згодом і для Османської імперії.

Європейські споживачі повинні припинити купувати китайські товари, що прямують транзитом через Іран як країну, яка відкрито і підло підтримує російського агресора. Є альтернативний шлях, який не дозволятиме режиму в Тегерані заробляти гроші на транзиті для інвестування у військове виробництво та підтримку агресивної політики Москви. Крім того, іранські заводи з виробництва «Шахедів» тепер стають законними цілями для знищення як потенційно небезпечні для підтримання миру та безпеки у світі.

А волелюбний Київ відсвяткував чергову річницю свого заснування.


20 Травня

Посадових осіб КП “Київтеплоенерго” планують перевірити: у КМДА заявили про тиск

Чергове засідання «Рамштайну» відбудеться 20 травня

19 Травня

Форум Investman виходить на міжнародний рівень

як відбудовують Миколаївщину під час війни?

Зеленський закликав Польщу спільно протидіяти атакам Росії на газову інфраструктуру на заході України

МЗС РФ оголосило британського військового аташе персоною нон ґрата

«Це не наступ, це захист» – Зеленський щодо обмеження використовувати західну зброю для ударів по Росії

Тривалі відключення світла анонсували на Київщині: електропостачання не буде до 12 годин

Україна та Словенія підпишуть двосторонню безпекову угоду – Зеленський

Україна «має цифри» щодо чоловіків, які виїхали за кордон та не повернулися

Як запобігти появі зморшок у зоні декольте: 3 головні поради

Зміни в роботі громадського транспорту анонсували у Києві: маршрути

100-річний ювілей. Микола Береславський готував акт самоспалення, протестуючи проти русифікації

У Пентагоні розповіли, коли відбудеться наступне засідання «Рамштайну»

18 Травня

Як Україна протистоїть ВІЛ

Ажіотаж в Україні: громадянам пояснили, що потрібно робити

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ