Думка Країна Політика У фокусі

Сирський каже, що поінформував голову Військового комітету НАТО щодо потреб ЗСУ і ситуації на фронті

Сирський каже, що поінформував голову Військового комітету НАТО щодо потреб ЗСУ і ситуації на фронті

Про це розповідає NewsWeek

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів зустріч із новим головою Військового комітету НАТО адміралом Джузеппе Каво Драгоне в рамках його першого візиту в Україну, повідомив він у своєму телеграмі 8 лютого.

«Поінформував адмірала Драгоне про поточні потреби Сил оборони України в озброєнні і військовій техніці та про ситуацію на лінії бойового зіткнення, яка залишається складною. На цьому тлі ми проводимо реформу для покращення системи управління військами в зоні бойових дій. Переводимо їх на корпусну систему, щоб підвищити ефективність управління. Водночас потребуємо підсилення бойових бригад зброєю та військовою технікою», – йдеться у дописі.

Сирський додав, що подякував НАТО за підтримку та створення Спеціальної місії НАТО з безпекової допомоги та підтримки для України (NSATU).

Новопризначений голова військового комітету НАТО адмірал Джузеппе Каво Драгоне 7 лютого приїхав до Києва, де зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Андрієм Сибігою.

У січні італійський адмірал Джузеппе Каво Драгоне замінив на посаді голови військового комітету НАТО нідерландця Роба Бауера.


18 Березня

Зеленський про заяву Кремля після переговорів з США: мобілізація та позиція армії

Як українцям отримати громадянство Болгарії: способи та вимоги

Смертельна аварія в Києві: Lexus протаранив відбійник, двоє загиблих

Трамп і Путін обговорили енергетичне перемир’я та відносини між США і росією

Трамп і Путін обговорили мир в Україні та двосторонні відносини

Атака дрону росіян на цивільний автомобіль у Харківській області: чотири постраждалих

Аудит Рахункової палати: американська допомога Україні на 30 млрд доларів використана ефективно

Військовий вертоліт Мі-28 розбився у росії: двоє загиблих

ДПСУ спростувала заяву про прорив російських військових у Сумській області

У Львові зареєстровано випадок ботулізму після вживання консервів

Володимир Зеленський з офіційним візитом відвідає Фінляндію 19 березня

Військові 18-24 років зможуть навчатися у вишах під час служби в ЗСУ

Рютте висловив підтримку Трампу у досягненні миру в Україні

СБУ ліквідує схему вивезення ухилянтів за кордон на Харківщині

46% американців вважають, що США недостатньо допомагають Україні

Фішингова афера на Львівщині: затримано псевдоблагодійників, які вкрали 1,6 млн грн

БІЛЬШЕ НОВИН