Погода

Холодний атмосферний фронт принесе дощі та зниження температури в Україну

Холодний атмосферний фронт принесе дощі та зниження температури в Україну

У п’ятницю, 20 червня, на територію України увірветься холодний атмосферний фронт, який вплине на погодні умови у більшості регіонів країни. Очікується суттєве зниження температури повітря, опади та поривчастий вітер.

Про це розповідає NewsWeek

Погіршення погодних умов: прогноз синоптиків

За словами синоптикині Наталки Діденко, у центрі, на заході, півночі та сході України стовпчики термометрів протягом дня коливатимуться від +15 до +21 градуса. Водночас у південних областях збережеться тепліша погода: температура підніметься до +25 градусів.

У багатьох регіонах прогнозується північно-західний вітер із поривами до 15–20 метрів за секунду, що може призводити до ускладнень на дорогах і підсилення відчуття холоду.

Опади та вітер: які області постраждають найбільше

За прогнозом, дощі з грозами у нічний час накриють західні, північні та південні області. Протягом дня опади очікуються на півночі, у Харківській області, а також на Волині та Рівненщині. В інших регіонах країни дощі малоймовірні, там збережеться суха погода.

“У Києві в п’ятницю очікується дощова, вітряна погода. Можлива гроза. Температура знизиться до +16…+18 градусів”.

Синоптики радять мешканцям готуватися до зміни погодних умов, особливо враховуючи можливі грози та сильний вітер, які можуть ускладнити пересування.


14 Липня

Київський бізнесмен Юрій Чернецький, засуджений за збут наркотиків, звільнений після рішення Верховного Суду

На Житомирщині двох працівниць АЗС судитимуть за привласнення коштів клієнтів

Трамп оголосить про постачання наступальної зброї Україні: подробиці нового плану

Вікова доплата до пенсії: хто з українців може отримати надбавку у 2025 році

На Харківщині четверо поліцейських поранені внаслідок удару FPV-дроном

13 Липня

Погода в Україні 14 липня: спека на сході та півдні, грози й град на заході

Російська армія не досягла літніх цілей: Зеленський заявив про провал наступу

Зеленський анонсував управлінську трансформацію та оновлення соціальної підтримки

Попит на валюту в Україні у червні залишився стабільним — огляд НБУ

Зеленський анонсував нові далекобійні удари та посилення виробництва зброї в Україні

Більшість у провідних країнах ЄС підтримує повернення Великої Британії до ЄС

Світлі таблички на темному тлі мовчання: репортаж з Кривого Рогу від Frau Laska

Інтерв’ю з бійцем “Степ”: “Бездіяльність — це зрада. Кожен має діяти”

П’ять регіонів України очолили рейтинг за кількістю вакансій: яке місце у Київщини

Де найдорожче і найдешевше жити у ЄС: порівняння вартості життя у 2025 році

Ворожі дрони атакували Суми: загиблий, поранений та пошкоджена інфраструктура

БІЛЬШЕ НОВИН